КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Проблема після оновлення в VB CMS тільки



brubros
14-04-10, 05:18
Я VBulletin підтримки оновити установки 4.0.3 сьогодні. Тепер, коли я натискаю на переклад прапор в CMS я отримую помилку сломанной посиланням. Наприклад, якщо я натискаю на фінський прапор для перекладу Google Chrome звіти про непрацюючої посиланні нижче і припускає, помилка може бути знайдена тут: / форум / vbet_flag-/ форум / П / зміст /

Коли я натискаю на прапор Фінляндії на Форумі дисплей, тим не менш, правильний переклад з'являється.

Пропозиції? Спасибі!

vBET
14-04-10, 23:08
vBET не був протестований на VBulletin 4.0.3 ще. На жаль, VB команди зміни багато чого з того, що може мати побічні ефекти, як те, що у вас є зараз. Ми протестуємо vBET під VB 4.0.3 завтра і шукати причини.

Крім того, не могли б ви дати нам точну адресу на сторінку, де це відбувається?

vBET
03-05-10, 22:52
Як я пам'ятаю це була вирішена PM - питання закрито.

VGF
20-05-10, 01:06
У мене аналогічна проблема ... як це було вирішити?

brubros
20-05-10, 05:26
Мій переклад перестала працювати в CMS, а знову. Він, здається, працює добре в форумах. Я ще не оновили будь-якої частини сайту, ні завів ніяких змін шаблону, оскільки вона остання працювала.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations