КПК

Перегляд повної версії: дивні питання, на титульну сторінку



bhanuprasad1981
27-02-10, 19:51
мій сайт основною мовою є англійська, я недавно обновили vbet, після оновлення, я бачу цю помилку на сторінці індексу: вгорі -


Синтаксична помилка: синтаксична помилка, несподіваний T_STRING в / головна / xxxclipz / public_html / global.php (834): Eval () б код на лінії 99


і навіть підвал не з'являється, проблема на сторінці index.php тільки, будь ласка, допоможіть мені: (

vBET
28-02-10, 01:50
Яку версію VB і vBET ви використовуєте саме? Будь ласка, PM мені URL на вашому форумі.

vBET
28-02-10, 02:31
Якщо ви використовуєте vBET 2.3.9, то спробуйте 2.3.10 - там дійсно була якась помилка в підвал, і це вже виправлено:)

bhanuprasad1981
28-02-10, 05:48
спасибі оновлення до 2.3.10 вирішити питання;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1