КПК

Перегляд повної версії: Вирішений 404 помилок



steve
23-02-10, 02:52
Я знаходжу, коли URL, що містять 'або% вони генерують 404 помилку на перекладених сторінок. Чи є спосіб зачистки цих символів не вдома?

vBET
23-02-10, 12:28
Я тільки що перевірив на нашому сервері, і вона працює добре

Будь ласка, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію vBET. Перевірте ваш vBSEO конфігурація підходить відповідно до інструкцій інтеграції в readme.html з пакету vBET. Якщо після цього проблема буде ще існують повідомте нам, і відправити додаткові деталі прем'єр.

vBET
24-02-10, 22:07
Ok. Я виявив, що на вашому сервері проблема була саме з символу%. І виявляється, що, коли він був залучений-то розбився на. Htaccess переписування рівні. Він навіть не належним перенаправлені на vbenterprisetranslator_seo.php так vBET навіть не беруть участь поки що. Я знаю, що він працює без перекладу, але, здається, що, коли перенаправлення параметрів був залучений і% було в URL це не працює більше на вашому сервері.

Випуск вирішена різання символ% від не переведено посиланням. Я вже поставив його на вашому сервері. Рішення для редагування користувальницьких заміни символу в / вмикати / config_vbseo.php. Так що, якщо вона була порожня, перш ніж вона буде виглядати приблизно так:


$vbseo_custom_char_replacement = array('%' => '');

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1