КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Питання про встановлення 'Мова за замовчуванням ».



moman
24-01-10, 06:37
Коли я встановив vBET, у мене вже було близько 18 000 користувачів форуму, більшість з яких ще не встановили настройки їх "мову за замовчуванням" в їх кабінеті. Я не хочу, щоб вимагати цього, оскільки це буде результат у багатьох технологій нубов запитують мене, чому система не дозволить їм вигляд ниток.

Таким чином, моє запитання такий-то, що MySQL запит я повинен вручну запустити оновлення всіх "Невстановлений" значення просто «англійська»?

vBET
24-01-10, 19:30
Перш за все - коли мова користувача за замовчуванням не встановлений, то vBET припускає, що воно таке ж, як форум мову за замовчуванням. Таким чином, ви не повинні встановити його на всіх:)

Якщо ви все ще хочете це запит (ПРИМІТКА: додати префікс таблиці, якщо ви використовуєте його перед ім'ям таблиці):


UPDATE user SET vbet_def_lang='en' WHERE vbet_def_lang IS NULL OR vbet_def_lang='';

moman
26-01-10, 08:47
Велике спасибі!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1