КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Важливі Помилки в vBet!



wowglider.de
28-04-12, 14:56
Добрий день,
Im використанням vBulletin, vBSEO і vBet.

Я дозволив "стажером не слідуйте-(тільки для шоу) пост" в vBSEO. Вона працює дуже добре, але проблема є, з-за vBet, його не працює для/en /. Так, мені потрібно, щоб платити за багато переклади, які мені не потрібні. Будь ласка, не всі "Показати тільки повідомлення" nofollow (!) або "meta noindex" Thats що я хочу сказати: WoW форумі | WoW Fairplay форуму - Перегляд один пост - WoW Бот / планері MMO завантажити (всі версії та бета увімкнути.) (http://wow.glider-forum.de/en/24005-post1.html) це повинні не буде Індексовано, оскільки його тільки дублювати зміст!

vBET
05-05-12, 16:13
Я не впевнений чи розумієте ви правильно. Де ж помилку в vBET? Те, що неправильно це сторінка, яку ви дали нам? Де "ні пару" повинні бути включені? Це має бути посилання на сторінку, що ви дали нам не на самій сторінці. На вихідну сторінку ви також не мають будь-яких мета "noindex" - будь ласка, Примітка, що vBET не додає вміст просто переводить його. Якщо ви хочете, щоб "meta noindex" там просто застосувати її на вихідну сторінку, і вона залишиться на кожному перекладеної сторінки:)

Також є сторінки, яка має посилання на сторінку, що ви показати нам, що є під цього посилання "nofallow", то після Переклад цього "nofallow", також будуть включені. То де ж питання? Будь ласка, опишіть його в більш докладної інформації. На даний момент я не бачу питання.

Зверніть увагу, що vBET має опцію, яка дозволяє ігнорувати Переклад для зазначених сторінок. Цей параметр не буде перекладати будь-якій сторінці, яка включає в себе в URL текст додається в vBET конфігурації. Для сторінки, що дало це може бути "-сторінку" так що якщо ви додасте це в Admin CP - > vBET - > Параметри перекладу - > ігнорувати URL-адрес, то будь-якій сторінці, яка має "-сторінки" в URL не будуть переведені, посилання на ці сторінки не будуть розширені шляхом код мови, прапори не бути згенеровано там, і навіть якщо хтось додає код мови URL-адресу з боку, потім він підвіконня переспрямована до оригіналу.

Будь ласка, скажіть, вам потрібна додаткова допомога тут?

vBET
19-06-12, 14:49
Немає відповіді - я припустити, що питання Примітка існує більше:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1