КПК

Перегляд повної версії: Додаткові зміни з нова версія vBET?



Simon Lloyd
04-12-11, 20:00
Привіт всім,
Я тільки що підвищений до самої останньої версії vBET (я вже був підвищений до версії, яка була MS api Google V2 api і повинен залишити вихідний текст на місці, якщо використовуються обмеження), те, що я хотів би знати, є, якщо мені потрібно змінити що-небудь ще наприклад редагувати файли.... тощо або модернізацію все, що мені потрібно (я зробив попереднє редагування на vbseo... д).?

r.dziadusz
05-12-11, 13:33
Ви не повинні робити додаткові файли редагування. Тільки додатковий крок полягає у створенні рахунках у Microsoft Azure / Aperitum отримати appid / ключа або таємницю

Simon Lloyd
05-12-11, 23:46
Спасибі, вже зробив, що:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1