КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Переклад форум посилання показує помилки 404



texans
18-07-11, 18:02
У мене в цьому процесі установки кілька разів, і тепер я не можу здатися, щоб виправити ці помилки 404.

Проблема: Переклад посилання форум створюють помилки 404 (індекс та нитки URL-адрес, здається, працюють)

URL: phoneforum.com / форум /

Дружні URL: я використовую режим Перепишіть Дружні URL - Canonical URL Суворе

vBet Головна: Форум Directorys / форумів

Мій форум Htaccess наступна

# Автор: Метті Азії
# Версія 1.6

RewriteEngine On
Options + FollowSymLinks
RewriteBase / форуми /


# # # Це трохи додаткової безпеки та можуть бути стерті

RewriteRule ^ включає /(.*) index.php
RewriteRule ^ VB /(.*) index.php
RewriteRule ^ пакети /(.*) index.php

# # # Це реальний ReWrite

RewriteRule архів / index.php? / $ 2 & Language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? мова = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Мова = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ потоків / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ сторінку ([0-9] +) ?)) showthread.php? т = $ 1 & сторінка = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ членів / ([0-9] +) member.php? І = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ форуми / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ сторінку ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? е = $ 1 & сторінка = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ блоги / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ сторінку ([0-9] +) ?)) blog.php? і = $ 1 & сторінка = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ записів / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ сторінку ([0-9] +) ?)) entry.php? б = $ 1 & сторінка = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ список /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? Г = $ 1 $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ зміст /(.*) content.php? Г = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ віджет / Config / ([0-9] +) widget.php? Г = конфігурації / $ 1 &% {QUERY_STRING}

Будь-яка ідея, що я роблю неправильно?

TIA!

vBET
19-07-11, 00:58
Як я бачу зараз, що вона працює добре. У Вас є ще питання чи це зафіксовано вже?

Будь ласка, скажіть ви як і раніше потребують допомоги, і якщо так, то вкажіть адресу сторінки, де існує проблема.

texans
19-07-11, 02:42
Спасибі за відповідь!

Ні, він як і раніше не працює належним чином. Індексний сторінку і потоків роботи, але окремі ланки форум немає.

Наприклад: phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Одна річ я помітив, порівняно з цього форуму в тому, що моя фактична посилання форум переводяться який підтримує цей форум англійською URL навіть при використанні не-англійського перекладу.

Я відчуваю, що це питання (я можу помилятися), але я не впевнений, як це змінити.

Ще раз спасибі за відповідь.

vBET
19-07-11, 17:52
Наприклад, ви дали, щоб не існуючий контент - це не працює, навіть коли не переводяться:
phoneforum.com/forums/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Я до сих пір не бачу проблеми - я був там, і я бачу зміст переведено добре. Будь ласка, покажіть мені адресу, де я можу бачити це - той, який ви дали не існує, тому він не може бути переведена ...

texans
19-07-11, 18:07
Так, це проблема точно.

Це категорія за замовчуванням посилання на форум за замовчуванням англійська зору:
phoneforum.com/forums/forums/36-Canadian-Wireless-Carriers

Я посилання, що відбувається, коли воно перекладається. Фактична URL посилання отримує переклад, а і в результаті 404.

phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Посилання форум категорії не працюють, коли перекладається на будь-яку мову з англійської мови. Всі вони результат в 404 сторінок помилок. Індекс та нитки працюють в перекладі, але тільки не посилання форум категорії.

vBET
19-07-11, 18:27
OK - тепер я бачу проблеми. Це тільки для форуму URL не для потоків - Я шукав в недозволеному місці.

Я бачу причину питання посилання перенаправляються і 2-й / форуми / видаляється звідти. Оточення:
http://www.phoneforum.com/forums/pl/forums/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych
Я перенаправлені на:
www.phoneforum.com/forums/pl/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych

Я не знаю, чому це відбувається так. Може бути, у вас неправильна конфігурація vBET для форуму каталогу. Або ми можемо спробувати з установкою тримати каталозі для неї (не повинно бути необхідності). Будь ласка, PM мені деталі доступу до панелі адміністратора і FTP - Я перевірю його.

texans
19-07-11, 18:34
Завдяки Міхал:)

PM Далі

vBET
21-07-11, 22:49
Як я вже писав вам вчора прем'єр-питання в тому, що у вас є подвійний / форумах в URL-адресі. vBET видаляє один з тих, бо це ж, як ваш каталог форуму та vBET повинні гарантувати, що код мови буде після нього. Так форум каталог видаляється, а потім додав ще раз перед URL безпосередньо перед кодом мови. Щоб уникнути цього і, щоб ваші посилання форум належним породжених ви повинні використовувати це швидко виправити після кожного оновлення vBET (тепер це вже зроблено на вашому форумі):
1. Відкрити / входить / vbenterprisetrasnlator_functions_url_tracking.php
2. Пошук по сайту:


if (0 === strpos($address, $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/')) {
$address = substr($address, strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
}

3. Видалення / коментувати.

Це дозволить вирішити проблему з неправильним покоління URL. Тим не менш у вас є проблеми з перенаправленням. Я все ще працюю над цим.

vBET
21-07-11, 23:16
Будь-які деталі доступу відправки не працює більше - я не в змозі закінчити роботу ... Будь ласка, PM відповідні деталі доступу, так я зможу продовжувати.

vBET
22-07-11, 12:11
Як отримав інформацію прем'єр-ви плануєте змінити туристам / форуми / форум посилання і не потребують нашої підтримки прямо зараз. Я встановлюю цю нитку, як вирішити. Якщо у вас буде те ж питання після зміни будь ласка, напишіть тут. У випадку інших питань, будь ласка, відкрийте один потік на одне питання.

texans
24-07-11, 22:35
Вірно. Я не хочу мати порубав версію цього мода (так, що я можу спробувати знайти іншу виправити кожне оновлення) для стандартного VBulletin встановити, що трапляється, знаходиться в каталозі / форумах. Як VBulletin стандартної установки в каталог / форум не підтримується за замовчуванням мод? Думати, що я встановив "стабільний" версія ударів мого розуму.

Після цілого тижня назад і вперед, щоб дістатися до цієї точки я вирішив спробувати vbseo оскільки схоже, що це, здається, працює добре з vbet. НЕПРАВИЛЬНО!

Я виявив, по крайней мере 3 помилки при стандартній установці vbseo і додавання vbet на вершині. Я встановив один, перейшовши за посиланням на форум і ще 2, які є відкритими.

Вам не здається, хочуть, щоб допомогти мені з допомогою PM. Замість цього я доберуся до typeout кожен новий питання тут і чекати день між кожним відповіддю, щоб я міг отримати ці фіксовані, а також. Тим часом всі мої посилання в Google перейти на порожню сторінку. Відмінно!

Ви розумієте, що клієнт платить за мода і nonbranded внесок не хочете витрачати більше 30 годин + і день між питаннями виправити те, що повинні бути стандартними, чи не так? Питання про те, якщо вона не працює, ми виправимо це прекрасно, але в такому темпі ви не враховуючи вартість вашого часу клієнтів. Цей мод коштувало мені так чертовски багато втрат продуктивності на вершині $ 200 я заплатив за це, що це робить мене хворим, - і я до сих пір не далі, ніж я почав.

Він упевнений, здається, багато "вирішити" проблеми більш засмучений клієнтів здаватися і не відповівши на питання. Чому ви думаєте, що це таке?

vBET
26-07-11, 09:07
Відповідь на перше запитання було вже надіслати вам PM раніше. Я не знаю, чому ви просите ще раз. Відповідь той же - це найперший раз, коли наш клієнт (і у нас є багато клієнтів) мають форумі в каталозі / форумах і додатково створює ще один віртуальний каталог / форумів в URL, що мають / форуми / форум Це просте пояснення, чому не vBET готова прямо зараз, щоб підтримати таку ситуацію, і саме тому його розриву. vBET повинен проаналізувати URL-адрес під час трансляції, і він видаляє / форумів поставлених перед вашою посилання поставити там код мови і додати / форум знову в передній частині URL. Положення, як / форуми / форум дуже незвичайно - у нас це вперше. Я не можу дати вам іншу відповідь на те ж питання, незалежно від того, скільки разів вона буде запропоновано - так ваша ситуація дуже незвично.

Ми не знаємо, ваші проблеми з vBSEO - ця нитка про інше питання - будь ласка, відкрийте новий потік для нового випуску, якщо він ще існує. Ми не в змозі допомогти з питанням ми не поінформовані.

PM не використовується для підтримки. Ми використовуємо PM для отримання доступу до даних. Підтримка на форумі. На форумі ми можемо управляти питанням теми, ми бачимо повну історію питання і питань, які доступні для всього колективу нашого. Ви знаєте, це вже. Вибачте, але я не впевнений, чому ми обговорюємо тут в громадських місцях. Чому ви повідомляючи мені, що я попросив вас написати на форумі, а не прем'єр. Я написав її для вас - я знаю це. Яка ваша мета на цій посаді - вам потрібна будь-яка допомога в цьому питанні? Якщо так, будь ласка, опишіть. Якщо немає розуму цей - будь ласка, відкрийте новий потік для нового випуску. Якщо ні, то велика проблема:)

Зверніть увагу, що просив, щоб ми перестали займатися цією темою і написав, що ви зробили кілька великих змін на вашому форумі. Так ми перестаємо працювати над цим так само, як ви просили. Вона не матер чи є у вас BF ліцензію чи ні - якщо у вас не було б його і попросити, щоб перестати працювати на питання, яке ми слухали вашу запитати. Я не розумію точку.

Будь ласка, дотримуйтеся момент - яка допомога вам потрібна?

Не відповіли усунення часто вирішуються питання (П. М.), про який нитка власниками не хвилює так що ті, залишитися без відповіді. У нас були, нарешті, 2 повідомлень від користувачів, які ніколи не писав про допомогу щойно написали, що вони використовували стару версію vBET. Це залежить тільки від користувача буде він зробив оновлення та використання помилка безкоштовні версії або використовувати старі.

texans
26-07-11, 11:12
Ви знаєте мою проблему, і ви повинні розуміти, метою посту. Невдоволення вашого продукту.

Стандартної установки в папці / форум не є незвичайним. Я чекав вашого програмного забезпечення для роботи в даній ситуації. Я використовував VBulletin рекомендується Htaccess який створив / форуми / форум URL структури.

Стандартний vbseo встановити не є незвичайним. Я чекав вашого програмного забезпечення для роботи в даній ситуації. Я, по крайней мере 3 основних помилок, які призводять до тисяч сторінок, включаючи порожні кожна окрема сторінка індексується Google.

Я хотів би повернення ласка.

vBET
26-07-11, 23:30
Ситуація, коли клієнт відмовляється наша підтримка не має права на повернення.

Я не знаю вашу проблему фактичного стану - Ви сказали нам, щоб перестати працювати на питання, яке вже частково вирішена, тому що ви хотіли зроблені великі зміни на вашому форумі. Таким чином, ми перестати працювати на ньому. У цей момент мені потрібно ваш опис проблеми статусу і зелене світло, щоб почати працювати на ньому. Я навіть не знаю, він все ще те саме запитання. Ви PM дещо про нову емісію після зміни - ми не отримали який-небудь новий потік відкритий для нового випуску. Будь ласка, відкрийте нову тему для нового випуску і ми почнемо працювати над цим.

Ще раз, тому що ви не розумієте, питання причини. Це НЕ / форуми каталог вини - це дуже добре. Наш власний форум використовує підкаталог в URL - ви можете побачити тут. vBET підтримує підкаталог на форумі URL.
Ваша проблема в тому, що у вас є подвійний / форуми / форум, і це дуже незвично. Це найперший раз, коли ми бачимо таку ситуацію, і це вимагає від нас підтримки зробили його роботу у відповідності з вашим форумом. Ця проблема зачіпає тільки ваші Підфоруми сторінок. Всі інші посилання (для різьблення і так далі) не мають подвійний / форуми / форум), і саме тому весь ваш переклад форум працює відмінно, за винятком Підфоруми сторінок. І ось чому ваш форум потребує нашої підтримки, щоб він прекрасно працює в усьому світі. Це ви відмовляєтеся нашої підтримки ви згодні, щоб ці сторінки не перекладена. Якщо ви хочете перевести це будь ласка, опишіть поточний стан питання і PM фактичні деталі доступу.

Ця тема не про обговорювати ваші vbseo питання - ми не знаємо ваших vbseo питання. Ми працювали тут про інше. Будь ласка, відкрийте нову тему для вашого запитання vbseo і ми будемо працювати на ньому. Ми не можемо сказати, чому у вас vbseo питання, не маючи інформації про нього. Ми не можемо сказати це питання інтеграції, настройки питання, чи це не має відношення до vBET взагалі. Ми також не можемо повернути в ситуації, коли клієнт заявляє про деякі не описана проблема, відмовляючись відкрити нову тему і описати його. Відмова описати вашу проблему з новою темою ви відмовляєтеся брати нашу підтримку. Будь ласка, відкрийте нову тему для нового запитання, і ми підтримаємо вас:) Сподіваюся, що це буде вирішена швидко:)

texans
27-07-11, 00:46
Дозвольте мені зробити це ясно. Я НЕ ХОЧУ порубав ВЕРСІЯ цього мода.

Це не те, що я заплатив за, ні я не маємо унікальну ситуацію. У мене були два дуже ситуаціях замовчуванням. Цей продукт не як рекламується.

Я запитаю ще раз. Будь ласка, повернення мої гроші.

Невиконання цієї вимоги призведе платежу.

Я дійсно хочу використовувати цей продукт, але, як я вже говорив, я не хочу порубав версії, щоб зробити його роботу. Це не варто головного болю, коли приходить час оновити мій форум.

vBET
27-07-11, 17:43
І я повторю ще раз - у вас дуже незвичайна ситуація. Маючи подвійне / форуми / форум це не те, що ви бачите в кожному форумі. Насправді ваш форум єдине, що має такої речі, яку ми знаємо. Ось чому ця ситуація вимагає наша підтримка, щоб зробити його повністю функціональним, оголошення, тому на даний момент vBET працює на вашому форумі без перекладу суб-форумах сторінках оголошення всіх інших сторінок переводяться добре (тільки Підфоруми сторінки мають подвійну / форумів / форумів в URL).

Ми пропонуємо Вам безкоштовну підтримку, щоб зробити його повністю функціональним. Це ваш вибір, приймати його чи відмовитися від нього. Відмовляючись ніж зважитися на vBET не повністю функціональної на вашому форумі. І ми не повертаємо, тому що користувач вирішив не повний набір функцій vBET. Вона буде повністю функціональною, коли ви приймаєте нашу підтримку.

Якщо ви дійсно хочете vBET працює на Вашому форумі - просто прийміть нашу підтримку і зробимо його повністю працює на Вашому форумі. Також ми надішлемо вам натяки про зміну вашого форуму настройки і позбутися від подвійних / форуми / форум формі URL (який чесно виглядає дуже, дуже дивно). Ви стверджуєте, що ви хочете мати vBET функціонал на вашому форумі, але ви не хочете використовувати нашу підтримку й ігнорувати наші поради. Це ваше рішення - ми не можемо змусити вас використовувати нашу підтримку. Якщо ви вирішите ваші Підфоруми сторінок не перекладається це до вас. Ми як і раніше пропонуємо безкоштовну підтримку і повністю функціональний vBET. Відмова від нашої підтримки не можуть претендувати на повернення коштів.

texans
30-07-11, 12:38
Я викладені ідеальний графік, що тут сталося Міхал і вам зручно видалив його як спам. Існував ніякого спаму в пошті Міхал.

Шикарний.

Існує, очевидно, величезний розрив розуміння мови тут, які я знаходжу дуже іронічно.

Зламаний = Modified - Як і в Я не хочу сильно модифіковану версію цього скрипта, як це занадто складно для оновлення.

Я нічого не сказав про вас або кого-небудь ще злом мій форум.

Існує також проблема з вас, читаючи те, що зручно для вас і не звертаючи уваги на інших. Нещасна для ваших клієнтів.

Сподіваюся, ви зрозумієте мій пост був не спам, тому я додам його знову нижче. ;)

vBET
30-07-11, 13:33
Було СПАМ і шахрайство, тому він буде вилучений. Ви просто повторили всю інформацію, які включені в цю нитку + написав неправдиву інформацію про те, як він іде (будь ласка, подивіться наші особисті повідомлення, якщо вам потрібно нагадати, що це йде). Ні СПАМ ні SCAM не дозволені на цьому форумі, і я не знаю, який-небудь форум, де адміністрація погодиться на це.

Існував не потребує будь-яких змін у високій vBET. Я думаю, ви отримаєте все це з пропорції. У той час, коли ми працювали з цього питання ви отримали інформацію про одне проста модифікація - 3 рядки коду, щоб видалити в одному місці Також мова йде не через зміни, а тому, що ви були незадоволені тим, що ви повинні були відкривати нові галочкою для нового випуску (ви просили не писати в личку, але з новою темою). І замість того, щоб ви написали тут, на старому потоці діють як ми відмовляємося від вас, після того як сказали нам, щоб перестати працювати з цього питання. Що змусило мене плутають на початку, тому що я дійсно не був впевнений, він все ще стара проблема чи через нову, тому що ви писали тут. Будь ласка, дотримуйтеся точки. Якщо вам потрібна підтримка з цією проблемою - напишіть про своє фактичне стані на цю тему. Якщо у вас проблеми з чимось ще - будь ласка, відкрийте новий потік для його так, ми будемо знати, питання насправді. Якщо у Вас виникли проблеми з vBSEO - це не нитка про це нам. Будь ласка, відкрийте новий. Крім того, якщо питання щось ще, чому ти досі те, що це зажадає будь-яких модифікацій vBET?

Сподіваюся, що ви вирішите використовувати нашу підтримку і дозволяють зробити vBET повнофункціональну на вашому сайті. Те, що ми будемо дуже раді:)

texans
30-07-11, 13:37
Я здаюся.

vBET
30-07-11, 13:46
Вам не доведеться. Ми пропонуємо Вам безкоштовну підтримку у vBET повнофункціональну на вашому форумі:) Ми робили це все час. Просто прийняти його. Звичайно, ми не можемо змусити вас використовувати нашу безкоштовну підтримку і vBET повністю функціональним - це Ваше рішення прийняти його або відмовитися.

texans
30-07-11, 14:28
Як я вже говорив вам в 10 раз зараз у мене немає TIME (інвестувала більше 30 годин в даний час і у величезних втрат) і не хочу мати сильно доопрацьовану версію цього програмного забезпечення, як це величезний головний біль, коли мова йде час, щоб оновити його.

Це так, ніби я не заявив, кожна з цих проблем неодноразово знову і знову. Ви тільки послухайте, що вам, що потрібно почути. Ти мод не працював з 2-х основних установок і я не встиг клопоту з Вашою "підтримки" або сильно змінений програмним забезпеченням.

Додайте до цього Ви чуєте тільки те, що зручно для вас і не розумію, багато основних англійськи, і що тільки додає час, необхідний для роботи з вами.

Ви видалили мій терміни згори, то не було ніяких "спам або афера", як ви це називаєте, тільки факти з цього питання.

... Так, я зробив. Я здаюся. Ви виграли! У вас є мої гроші.

************************************************** ******
Якщо хтось хоче на дешеві марочні ліцензії тільки PM мені.

vBET
30-07-11, 15:00
Будь ласка, зверніть увагу, що при використанні нашої безкоштовної технічної підтримки вам не доведеться вкладати кошти в будь-який час - це наш персонал, який вирішує цю проблему. Так що він прийняв наше безкоштовної підтримки вам не доведеться витрачати час з цього питання. Також я хотів би нагадати вам, що ви не повинні витратити ці 30 годин - це було ваше рішення, тому що ви відмовилися нашої підтримки.

Крім того, я відчуваю, що доречно написати ще раз (я тільки що написав це раніше, але це, здається, не помітив), що не ясно, в цей момент робить vBET вимагатиме будь-яких змін, тому що ви змінили своє оточення, і тепер ви повністю Інше питання, з vBSEO - це може бути конфігурації або інтеграції питання. Так що в цей момент ми навіть не ясно, чи є у вас проблеми з vBET сам чи це питання на іншому рівні. Ми не можемо сказати, тому що ви відмовляєтеся від нашої підтримки і лише повторити, що у вас є деякі нові проблеми з vBSEO, які ви відмовилися описати на форумі ...

Ми прекрасно розуміємо, кожне речення вашого і подивитися, кожне речення наших. Прийміть той факт, що відмова від підтримки vBET не можуть претендувати на повернення коштів. Ми із задоволенням підтримаємо Вас і зробити vBET повнофункціональну на вашому форумі:) Ви просто повинні прийняти нашу підтримку. Дуже прикро, що ви не хочете використовувати нашу підтримку, до цих пір це ваше рішення, яке зробив vBET не працює відмінно на вашому форумі, де у вас є незвичайна конфігурація якого ніколи не було на наших клієнтів форумах.

Так ваші останні 2 повідомлень включені СПАМ і SCAM - ви вже повідомлялося про це, і тоді ви просто спам видалити повідомлення. І ви повідомили знову, чому він був видалений. Якщо ви не перевірити PM - ось пояснення у вас вже є з такою відповідь на ваше повідомлення (з самого повідомлення).

Ваша відповідь на видалення спаму + SCAM повідомлення:

Я просто говорю правду Міхал. Мені шкода, що це не зручно для вас. Ви запитуєте, що люди в vbseo дозволити вільну дискусію, але ви не будете робити те ж саме. Хм.

Наша відповідь на ваші претензії, що це не спам + SCAM:

Це нічого про те, зручно. Будь ласка, прочитайте всю нитку - все, що написав його вже включений там! Як ви навіть можете сказати про не зручно, якщо ми дозволимо, щоб залишитися там? Ми просто кивок дозволяє дублювання - БУДЬ дублювання СПАМ. Ви знаєте, це - у вас є форум з 2002 року.

І немає тільки правда - Ви написали неправдиву інформацію про, як вона йде. Я простий нагадати вам це, відповідаючи на старий PM, де можна побачити, що ви змінили пароль випадково і приносить свої вибачення за це - вона не була, як ви писали, що ти був сердитий, тому що ви не хотіли змін - у цей час ніяких змін було зроблено ще ! Ми не дозволимо, щоб написати неправдиву інформацію. Я не називаю це брехня, тому що я вважаю, кожен народ хоче щось гарне, тому я припускаю, що ви просто зробили помилку тут.

Я не бачу, вона йде куди-небудь. Якщо вам нічого додати, будь ласка, не повторю - воно буде видалено як спам. Якщо ви хочете додати щось нове - ми будемо раді дізнатися, що це фактичний стан питання і запропонувати вам нашу підтримку:)

Ця тема про вашу проблему с / форуми / форум сторінок. Якщо у Вас є що додати з цього питання пишіть безкоштовно. Якщо ви просто хочете, щоб зробили деякі громадські шуму - будь ласка, зупиніться. Ми пишаємося, що ми пропонуємо нашим клієнтам безкоштовну підтримку. Ми пишаємося тим, що близько запропонувати його і Вам. Ви можете мати vBET повнофункціональну на вашому форумі, якщо хочете. Якщо ви не хочете використовувати нашу підтримку, ми не можемо змусити вас. Проте ми не можемо повернути, тому що користувач вирішив, щоб не мати повнофункціональний vBET і відмовитися від нашої підтримки.

Як зараз, як раніше - ми пропонуємо Вам нашу безкоштовну підтримку і повністю функціональний vBET на вашому форумі, який не підтримується в даний момент конфігурація (тому що це відбувається в самий перший раз, що наш клієнт такої конфігурації). Ми будемо дуже раді підтримати вас:)

vBET
31-07-11, 13:14
Тема закрита через багато спаму і шахрайства + зміни нитка історію автор зазначає, як:

***** Примітка: Ви видалили моє повідомлення ще раз. Якщо ви збираєтеся взяти мої гроші, які ви будете мати, щоб заборонити мені, якщо ви не хочете, щоб я відправив мою сторону. ****

Щоб нитка автора: ви не повинні повідомити, що ми видалили повідомлення SCAM - ми знаємо це прекрасно, і ми навіть писати тобі кожен раз записку з проханням, щоб ви перестали, що ви робите. Будь ласка, зверніть увагу, що ми маємо повну історію наших повідомлень PM. Кожен раз, коли ви написали SCAM ми посилаємо вам назад ваші старі прем'єрів дає докази того, що ви пишете неправдивої інформації та шахрайства не допускається. Ще раз - будь ласка, припиніть це робити. Ми стенді знаю, як це було і всі люди можуть прочитати тут наше громадське обговорення.

Ми не хочемо, щоб заборонити вам. Ви наш клієнт. Проте ми не дозволимо, щоб SCAM ні СПАМ. Ми із задоволенням підтримаємо Вас з Вашим новим питанням, якщо ви приймаєте нашу підтримку. Ми із задоволенням роблять vBET повнофункціональну на вашому форумі:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1