КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Htaccess файл повинен бути?



TrusTy
29-05-11, 00:36
Ліцензію купив новий, але в установці htaccess файл види, не міг.
Htaccess файл, як, мабуть, не могли б ви допомогти.

довідка 4.1.3
vBSEO 3.6.0
vBET 423

Створити Url according to SEO посилання консенсус (i.e. '/en/address')



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Птах на мову змінювати URL з не був onuda

TrusTy
29-05-11, 21:49
Htaccess файл, який знає, як стати форумом для цих функцій все ж?

vBET
30-05-11, 10:09
Привіт. Тут ви знайдете всі хіти, як підтримувати SEO посилання:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1539

Будь ласка, скажіть зробив це допоможе. Якщо у вас є які-небудь питання з цього приводу - будь ласка, тільки запитують:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:13
Ви використовуєте vBSEO, тому, будь ласка, використовуйте цей:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

по-друге, якщо ви хочете інтегрувати vBET і vBSEO - читайте інтеграції інструкції readme.html файл з цього-не-завантажити папки.

TrusTy
31-05-11, 01:39
де підтримуєтьсяış околицяхıпереклад?

http://ressim.net/s/upload/0f1851c5.png

http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png

Файли : Multiupload.com - upload your files to multiple сайтів, хостинг файлів! (http://www.multiupload.com/4AHYN9AH9D)

kamilkurczak
31-05-11, 07:13
по-перше, на зображенні я бачу, що ви не використовуєте SEO посилання, так що використовуйте Htaccess правила з цього поста:


пам'ятати про vBET налаштування в AdminCP-> vBET-> головна

TrusTy
31-05-11, 22:35
я використовую SEO посилання, але в головну .. при натисканні на цю тему .. вона відправки посилання .. я організував всі налаштування ви можете подивитися на це питання на цей файл, що я поклав, але я не можу цього зробити, що я зробив все можливе ..

vBET
02-06-11, 22:33
Привіт.

1. Будь ласка, дайте цілому спілкуватися помилка - це скорочення на зображенні.
2. Як відтворювати? Куди піти на вашому форумі, щоб бачити це
3. У цей момент я бачу, що на вашому форумі переклад не працює взагалі. Коли я збираюся будь перекладеної сторінки я бачу Увійти сторінки (навіть якщо не перевести сторінку його немає). Крім того, на такий зіпсованої сторінки я бачу в прапорів дублюється мовами коду.

Будь ласка, встановіть nevest vBET версії. Я знаю, це вважається нестабільною, але тільки для нових функцій - ви не повинні перетворити ці далі.

Крім того, як я бачу, vBET не була інтегрована з vBSEO - будь ласка, інтеграція також. Всі інструкції знаходяться у файлі readme.html

Будь ласка, дайте нам знати після установки nevest vBET і описати фактичний стан питання (якщо помилки все ще egsists нам потрібно спілкуватися цілому).

Якщо до цих пір зламаний - будь ласка, PM мені доступ деталі для панелі адміністратора і FTP - Я перевірю це все установки та інтеграції кроків було зроблено appropriatelly.

vBET
06-06-11, 01:17
Тільки що перевірив його на свій сервер. vBET не може працювати на вашому форумі, тому що ви не пара інструкцій з SEO посилання після включення. Також Каміль точно написав вам, що має бути зміст вашого. Htaccess файл, і ви проігнорували його. Будь ласка, парою даної інструкції. Ви повинні встановити додаткові правила у вашій Htaccess і Каміль дав вам ті на самому початку - будь ласка, дивіться тут.:

Будь ласка, зробіть це! Держава вашого форуму не зміниться, коли ви будете ігнорувати відповіді, які ви просите. Ми можемо підтримати вас тут безкоштовно і дасть вам поради та точних описів. Якщо ви думаєте, що це занадто багато для вас, то ми можемо зробити це за вас, коли ви купуєте установки служби: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Так Є 2 способи зробити це працює:
- Купіть установки сервісу - заплатити нам $ 30, і ми робимо це за вас.
- Звернутися до нас за допомогою, і ми підтримуємо Вас безкоштовно пишу вам, що робити і ви робите це самі
Але це не буде працювати, коли ви будете просити ігнорувати відповіді і замість пар інструкцій питати. Будь ласка, пара інструкцій. Додати vBET правила в файл Htaccess -. Каміль вже дав вам всю інформацію, яку має там і натяку, де шукати інтеграції інструкції vBSEO.

vBET
06-06-11, 17:56
OK - ми зробили необхідні зміни у файли. Будь ласка, надішліть нам vBSEO CP. Також, будь ласка, переконайтеся, що ви встановили CURL і Iconv бібліотеки - ті, які необхідні і в цей момент навіть прості googletest.php сторінка не працює - є внутрішня помилка сервера. Будь ласка, дивіться PM для деталей.

vBET
09-06-11, 18:51
Ми надішлемо вам деякий час тому PM інформація, що це питання, тому що ваш сервер був заблокований вихідних запитів до Google. Ми отримали жодної відповіді з тих пір. Я тільки що виконали googletest.php на вашому сервері, і я бачу, що це вже вирішена.

Тому що ви заплатили за установку служби я перевірив це vBET переклад також працює - vBET була відключена. Я дозволила їй на вашому форумі і перевірив переклад. Вона працює нормально:) Також URL переклад працює нормально:)

Так що насолоджуйтесь vBET! :)

TrusTy
29-06-11, 00:42
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/tr/vbet4-troubleshooting/1905-htaccess-dosyas%C4%B1-olmal%C4%B1d%C4%B1r.html

більш önce цей предмет таким чином, açmıstım.Daha після ücretli установки служби aldım і ви прийшли створили.

Але згодом я зрозумів, bb іноді çalışıйор іноді çпридбатиışmıйор.

vBET
29-06-11, 17:28
Добре, я об'єдналися новий потік зі старими одне - так як він все ще те саме запитання.

Уточніть, будь ласка - що це не працює? Які повідомлення про помилки? Як відтворювати? Де ми можемо бачити це на вашому форумі? У цей момент я не знаю, що не працює. Будь ласка, дайте точну адресу, який не працює.

TrusTy
29-06-11, 22:07
http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png

вğişhr мови seçtiğколи їм це şпри цьому відбувається.

vBET
30-06-11, 01:35
ОК, я бачу картину. Проте я не бачу URL так що я не знаю, як відтворити. Будь ласка, PM мені деталі доступу до панелі адміністратора і FTP + точну адресу для розбився сторінці. Я перевірю його на місце:)

vBET
01-07-11, 21:43
Ви ж питання, як у вас було раніше - ваші вихідні з'єднання Google блокуються. Будь ласка, дивіться: http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

Потрібно було це раніше:

Будь ласка, зв'яжіться з вашим хостинг-провайдером і переконайтеся, що Google з'єднання добре. Потім перевірте питання і якщо він ще існує, будь ласка, напишіть нам.

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо такі речі будуть відбуватися знову перша перевірити використання googletest.php ваш хостинг-провайдер не обмежують вихідні з'єднання з Google.

Будь ласка, скажіть, коли Ваш з'єднань буде добре.

vBET
18-07-11, 12:29
Немає відповіді - вважати вирішеною. В іншому випадку просимо просто написати тут - ми будемо міняти статус.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations