КПК

Перегляд повної версії: Вирішений VB4.0.7 прапори + не може перебувати в призначених для користувача шаблонів



dacho
30-10-10, 15:27
Існує проблема зміни місця дизайну прапорів
Якщо ви помістіть код {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflags} і виберемо "Прапори Place" як користувацького ********** І прямій "Користувацькі шаблони прапори", щоб ім'я шаблону, де ви хочете додати прапори вручну

Отримати нічого!

Якщо ви передаєте «Прапори Place" в інше місце (а не інше місце)
Прийміть положення покладемо {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflags} тега і розташування Vbet

Коротше кажучи, прапори з'являються в два рази

dacho
31-10-10, 10:09
Що станеться, якщо налаштувати хеджування Це виявляється і в суб зразків? Тому що я працюю з деяких конструкціях, важливо проектів під прапорами також

vBET
01-11-10, 17:00
Ми перевіримо це на нашому боці. Якщо ми будемо не в змозі відтворити, цілком можливо, що щось зламалося в макеті (якщо у вас налаштувати).

Спочатку ми перевіримо це працює на нашій стороні (нова версія тільки автор може змінити що-то). Підкажіть, будь ласка, що робити, щоб відтворити? Я маю на увазі, де саме ви хочете додати прапори? Що саме конфігурації, коли у вас є прапори в два рази (деякі інші, що звичай - що саме на вашому боці)?

Крім того - я не розумію ваше запитання про суб конструкції - те, що ви маєте на увазі під дизайн?

dacho
01-11-10, 17:53
Дитячий стиль, дизайн під інший формат, і страждають від цього

kamilkurczak
02-11-10, 10:51
Якщо ви передаєте «Прапори Place" в інше місце (а не інше місце)
Прийміть положення покладемо {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflags} тега і розташування Vbet

Коротше кажучи, прапори з'являються в два рази

Якщо ви використовуєте Флегій місцеположення не звичай (наприклад: панелі навігації вниз) цього тега - {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflags} автоматично включається, так що якщо ви вставили в цей тег в шаблоні вручну і встановити цю опцію - не звичай. у вас буде свій прапор включений двічі. Так що якщо ви використовуєте прапор місцях, відмінних від користувача - просто видаліть цей тег з шаблону.

суб конструкцій: Ви маєте на увазі, що, наприклад, на головному форумі ви використовуєте sthe стиль 1 і на іншій частині форуму, ви можете використовувати таблиці 2? Якщо так - ви повинні редагувати шаблони з такою ж назвою у стилі 1 і стиль 2.


There is a problem changing the design flags location
If you put the code {vb: raw vbenterprisetranslatorflags} and choose the "Flags Place" as a custom ********** And direct the "Custom flags template" to the name of template where you want to add flags manually

Get nothing!!

Чи можете ви текст сюди назва цього шаблону? Я хотів би перевірити це на моєму тестовому форумі.

Спасибі

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1