КПК

Перегляд повної версії: Пояснити Видалення.



Taurus
28-10-10, 20:42
Не могли б ви дати мені крок за кроком інструкції по деінсталяції. Крім того, чи є спосіб позбутися від мовних кодів, що залишиться на посаді після видалення?

Дякуємо.

kamilkurczak
29-10-10, 10:00
Для видалення vBET:
1. Ви повинні редагувати свої vbseo файли до первісного варіанта
просто завантажити два файли з пакету vBSEO
форум / vbseo / входить / functions_vbseo_createurl.php і
форум / vbseo / входить / functions_vbseo_url.php

2. редагувати Вас. Htaccess файл. просто видалити всі правила vBET
3. відключити vBET в системі плагінів і продукти

Для видалення [мова] додав теги вручну - ви повинні видалити його вручну або ..
Ви можете спробувати використовувати деякі запит MySql вашим PhpMyAdmin редагувати цей текст з [мова] всередині.

Taurus
29-10-10, 11:42
Дякуємо. У мене є тисячі повідомлень з мови тегів, так що робити це вручну це може бути й мови. Не могли б ви дати мені запит MySQL я повинен бігти?

kamilkurczak
29-10-10, 12:17
хм я ніколи цього не робив.
Тут у вас є запит MySQL, щоб "взяти" всі повідомлення з [мова =] тег:
- ВИБЕРІТЬ pagetext FROM `повідомлення` WHERE pagetext LIKE '% [мова =%'
Як видалити цю мову? Я не хочу зашкодити свої повідомлення,

kamilkurczak
29-10-10, 12:46
так, у вас є запит приймати всі повідомлення з Ланг зсередини і, якщо хочете - ви можете редагувати його вручну.
якщо Ви зміните його вручну ви як і раніше буде мати повідомлення на іншій мові, крім англійської.
(Без інформації про мову)

ми не можемо зробити це за вас автоматично, оскільки Google не згодні з кешем переведення результатів занадто довго. Забороняється проводити свої переклади в базі даних більше 15 днів.
Так що якщо ви хочете, щоб повідомлення англійською мовою - ви повинні перевести його "вручну"
Спасибі

Taurus
29-10-10, 13:00
Я це розумію. Я хочу тільки, щоб позбутися від тегів яз. Це нормально, якщо мовах оригінальних повідомлень мовою.

kamilkurczak
29-10-10, 13:03
Я не маю ніякого PHP скрипт, який можна використовувати на сервері, щоб видалити цю тегів, тому ви повинні зробити це вручну. вибачте

Taurus
29-10-10, 13:12
Каміль, як я можу зробити це вручну людиною? Це тисячі повідомлень! Чи можна дізнатися, будь ласка?

vBET
29-10-10, 19:28
Якщо ви дійсно є тисячі повідомлень написані на різних мовах, то я раджу почекати, принаймні кілька днів і дочекатися реакції користувачів на те, що тепер вони повинні написати на одній мові.

У всякому разі - видалення vBET BBCodes зажадає PHP скрипт. Ми підготуємо такий. Будь ласка, зачекайте кілька днів, за це (тепер це вихідні, і то свято). Як це не щось термінове сподіваємося, що невеликою затримкою це прийнятно для Вас:)

Каміль - будь ласка, підготувати такий скрипт PHP і Прем'єр-Тельця. Крім того, додайте його в vBET пакет в каталог інструментів.

Телець - з метою безпеки, перш ніж використовувати сценарій, будь ласка:
1. закрити свій форум
2. зробити повне резервне копіювання БД

Після її використання:
1. перевірити якусь нитку як ви знаєте, з BBCodes vBET
2. відкрити свій форум ще раз, якщо все добре вень або відновлення БД з резервної копії і зв'яжіться з нами, якщо ні.

Каміль - будь ласка, включають в себе навчання використанню в сценарії як коментар.

Taurus
07-11-10, 16:38
Я все ще чекаю для цього сценарію. Будь-яке оновлення, будь ласка!?

kamilkurczak
08-11-10, 10:13
Привіт Телець
Ви мені написали: PM останні тижні тому, що ви будете як і раніше використовувати vBET тому я
Я переїхав завдання на потім. Вам це потрібно ще?

Taurus
08-11-10, 10:15
На жаль, я Каміль. Я просто маючи багато проблем з цим. Будь ласка, дайте мені знати, коли ви зможете це зробити. Велике спасибі!

kamilkurczak
08-11-10, 13:30
добре, і я роблю цей потік ", щоб пояснити" знову

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1