Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 8 , 8

Konu: iki soru

Junior Member

Default iki soru

~ 200 örümcekler online tercüme sayfaları ve benim sunucu spidering 10-30 üzerinde gitti dün, ücretsiz sürümü yüklü ve ben normal bir sunucu yükünü geri almak için kesmek devre dışı bırakmak zorunda kaldı.
    Fi 3.8, ben ücretsiz sürümü yapıyor gibi ücretli bir sürümü sunucu aşırı yük olmayacak bekleyebilirsiniz?
    İkincisi, ücretli sürümü vBadvanced CMPS vBadvanced bağlantılar dizini, PhotoPost vBGallery gibi kesmek anlamına geliyor?
    Eğer değilse, hiçliğe giden bağlantıları önlemek için bu sayfalarda kurumsal çevirmen devre dışı bırakmak için bir yol var mı?
    Ödeme seçenekleri (cc / Para transferi) nelerdir?
    Ben yine tam ödemek zorunda ya da yükseltme ücreti var o yıl sonra "bir yıl boyunca ücretsiz güncelleme" söylüyor? 90 $ gerçekten ucuz değil çünkü önemlidir.
    Ben sadece ben 3.x sürümü kullanıyorsanız 4.x için yükseltme veya yeniden ödemek zorunda?
    Teşekkür ederiz.

Üye

tabii ki sadece benim kopya fonksiyonel almak için hala bekliyorum, ama bu aynı soruyu ben de var.

Ben oldukça büyük bir forum (500.000 ileti) ve düzgün bir şekilde yükledikten sonra, başlangıçta mümkün olduğunca yükü en aza indirmek için istiyorum.

Ben de bu Google API şey için güvenlik tedbirleri için kaydolun ... ama kaydolmak için tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum istiyorum.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Merhaba. BB Ücretli sürüm çok daha iyi performans ve çeviri daha hızlı ve sunucu yükü sevgilisi olacak bekleyebilirsiniz. Herhangi bir özel numaraları veremez - bu sadece belirli forum performans ölçümü ile gidebilirsiniz, ama ücretli bir sürümü önbellek, algoritmalar ve ek performans parametrelerini optimize olduğunu söyleyebilirim.
    Ücretli sürüm farklı eklentileri ile entegre olabilir. PhotoPost çok vBadvanced mods entegre edilebilir olduğunu söyleyebilirim emin olanlar ancak bazı yapar söyleyemem. Ayrıntılar için entegrasyon bölümüne bakınız.
    Ayrıca ücretli sürümü (hiçbir bayrak, hiçbir çeviri birisi elden URL dil koyarsanız bu sayfaları ve otomatik yönlendirme bağlantıları için izleme) göz ardı edilecektir URL'leri ayarlamak için özel seçenek var.
    Aslında biz sadece Paypal ödeme seçeneği destekliyoruz.
    Ücretsiz güncellemeler sona ermesinden sonra, lisans yenilemek için yeterli ve çok daha ucuzdur. Gerçek fiyatı 30 $ olan ve gelecekte bu fiyat normal lisans fiyatının 1 / 3 civarında olacağını planlıyoruz yenilemek, ancak iş zorunluluk olarak ele alınmaz.

Nay Başka sorularınız varsa, lütfen sadece isteyin. BİZ size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Quote Nickli Üyeden Ramses View Post
    ~ 200 örümcekler online tercüme sayfaları ve benim sunucu spidering 10-30 üzerinde gitti dün, ücretsiz sürümü yüklü ve ben normal bir sunucu yükünü geri almak için kesmek devre dışı bırakmak zorunda kaldı.
    Fi 3.8, ben ücretsiz sürümü yapıyor gibi ücretli bir sürümü sunucu aşırı yük olmayacak bekleyebilirsiniz?
    İkincisi, ücretli sürümü vBadvanced CMPS vBadvanced bağlantılar dizini, PhotoPost vBGallery gibi kesmek anlamına geliyor?
    Eğer değilse, hiçliğe giden bağlantıları önlemek için bu sayfalarda kurumsal çevirmen devre dışı bırakmak için bir yol var mı?
    Ödeme seçenekleri (cc / Para transferi) nelerdir?
    Ben yine tam ödemek zorunda ya da yükseltme ücreti var o yıl sonra "bir yıl boyunca ücretsiz güncelleme" söylüyor? 90 $ gerçekten ucuz değil çünkü önemlidir.
    Ben sadece ben 3.x sürümü kullanıyorsanız 4.x için yükseltme veya yeniden ödemek zorunda?
    Teşekkür ederiz.

Junior Member

Sayesinde Michal, yakında benim sipariş.

Üye

# 1 ABD'de Google API şey kaydolmak için link alabilir miyim? (Ben değil Google üzgünüm daha güvenli olurdu)

# 2 Ayrıca, geniş bir forum alt sunucu stres yükü başlangıçta yapılandırmak için herhangi bir seçenek var mı? (Zaten başlangıçta sunucu engellemeye bekliyorum)

Quote Nickli Üyeden mikeinjersey View Post
    # 1 ABD'de Google API şey kaydolmak için link alabilir miyim? (Ben değil Google üzgünüm daha güvenli olurdu)

# 2 Ayrıca, geniş bir forum alt sunucu stres yükü başlangıçta yapılandırmak için herhangi bir seçenek var mı? (Zaten başlangıçta sunucu engellemeye bekliyorum)
    #1 ABD'de Google API şey?... Eğer Google API anahtarı demek, o zaman BB seçenekleri parametre açıklaması bağlantısı var. :
    Google AJAX Arama API - Google Code AJAX API anahtarı kullanarak

# 2 BB ve performans ipuçları için buraya bakınız:
    vBET4.x için http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    vBET4.x için http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

Yasak

Text automatically translated from: Portuguese to: Turkish
    Translated text
    Ben yükleyemiyordu fark eğer haaa bu ücretsiz sürümü daha zor ta bana gülecek.
    Ben linceça satmak istedim tiozinho test için artık ücretsiz sürümü söyledi ..
    Original text

Quote Nickli Üyeden Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Turkish
    Translated text
    Ben yükleyemiyordu fark eğer haaa bu ücretsiz sürümü daha zor ta bana gülecek.
    Ben linceça satmak istedim tiozinho test için artık ücretsiz sürümü söyledi ..
    Original text
    Ücretsiz sürüm yükleme sırasında herhangi bir sorun varsa sadece destek istemek
    Bu forumu ne sorun bizim ücretsiz sürümü bölümünde yazınız ve size yardımcı olacaktır.

Ayrıca, ücretsiz sürümü hiçbir değerlendirme süresi olduğunu lütfen unutmayın - daha iyi ve daha hızlı bir satın almaya karar vermeden önce, sürece istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •