Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: Ben BB 3.3.1 satın almak istiyorum

Junior Member

Default Ben BB 3.3.1 satın almak istiyorum

Text automatically translated from: Russian to: Turkish
    Translated text
    Birkaç soru vardır:
    Ne kadar program vbulletin 3.8.x destekleyecek? Ben vB4 gitmek düşünmüyorsanız - Ben sevmiyorum yeni bir ürün
    Orada BB 3 ve XCache veya önbelleğe alma için diğer sunucu yazılımı arasında entegrasyon olacak mı? Vbseo destek XCache

Original text
    Last edited by Konstantin; 19-02-10 at 14:19.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

3.x ve 4.x: BB 4.x zaman çıkacak standında BB satırları destek olacak
    Biz BB 3.x desteklenen ne kadar süreceğini zamanlama değildi. Bu noktada vBulletin 3.8 birkaç yıldır hala popüler olacağını düşünüyorum. Yani dürüst müşterilerimize BB 3.x ne kadar destek olacak temel bir etkiye sahip olacaktır.

Lütfen dikkat - onu serbest bırakmak için hemen hemen sonraki 1-3 ay içinde dikkatimizi çoğunlukla vBET4.x odaklı olacaktır, büyük olasılıkla bazı, (Bloglar, CMS, vBSEO Sitemap Generator) birkaç şey ile entegrasyon gerekli olacak yeni hataları düzeltmek için.

Ama vBET4.x etrafında acele sakin standında vBET3.x ve vBET4.x hatları yeni işlevler uygulamaya başlayacaktır. Ve bizim TODO listesine ek önbellek desteği zaten. Biz hazır önbellek motorları desteklemek için (ya da bunun yerine o da oluşabilir) çalışacak bundan sonra kendi uygulanması basit bir dosya önbelleği kullanmak için (bu yüzden herkes onu kullanabilirsiniz) planlıyoruz. Size özel bir ihtiyacınız varsa, bunun için Gelecek İstekleri yeni bir konu açın lütfen

VBET3.x için yeni işlevler biraz beklemek zorunda, ancak uygulanan olacağını sizin için sorun olduğunu umuyoruz. (Biz daha iyi kapak müşterilerine planlarda esneklik tercih yerine yanlış varsayımlar üzerine odaklanma ihtiyacı var) şu anda mümkün dürüst ve en iyi cevap veren bu yüzden yanıltmak için herhangi birini istemiyorum.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •