Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 4 , 4

Konu: DBSEO çalışır

Junior Member

Default DBSEO çalışır

sadece durumda herkes ilgileniyor.

Olsun dbseo kurulum ve ilk çalışma

yükleyin bb kullanımı ve ayarları normal url'yi dont seçin vbseo ile ilgisi

Benim almak nerede sorunları, boş sonuçları ve diğer çeşitli wierdness düşmüştü eski bir yükleme öylesine yapmak emin sen tamamen kaldırdık

o zaman emin olun sahip olduğunuz çalışan bir çevirmen bu benim bir sonraki konu. test sırasında kullanılan vardı tam kotasını yandex bir gün ro soemthing görüyordum yani bundan sonra tuhaf sorunlar

BB takım misiniz sahip bir çeşit raporlama / bilgi sayfası diyor ki nerede ne çevrilmiştir ve whats olacak ytranslated (ıe sırasına vb.) farklı bir sabit zaman geçirdim sergiyi neden var gibiydi ben sadece TR ve FR önbellek öğeleri yalnızca düz-se bile (hiç bir çalışma fransızca)

basiclaly eğer bir konu olsun geri dönün sıfırdan ve yeniden başlamak

Ekle bb geçen ve dont mess with sonra bir şey.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Unutmayın bb yapılandırmak için izin verir hangi dilleri konumlandırılmalıdır. Eğer yalnızca önbellek TR ve FR sonra belki kapatmış önbellek diğer diller için. Ayrıca gidin siz el ile başka bir dil ile tercüme sayfası ve eğer tercüme edilir (çıkış da olabilir kota çeviri sağlayıcı) yaptım sonra kontrol için önbellek. Ayrıca durumunda konuk önbellek uygun ayarlamalısınız hakları için dizin (detaylar konuk cache açıklama).

Junior Member

Selam arkadaşlar ben bu konuda başka bir iş parçacığı gönderildi. Bu ölü bir ürünüdür merak ediyorum bu yüzden ben konuyu göremiyorum?

Yasak

Yazınızı ölçülü yok. Onaylanmıştır ve görüntüler. bb çalışır ve gelişir.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •