Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 2 , 2 FirstIlk 12
Sonuçlar 11 için 15 , 15

Konu: Sadece yeni konuları çevirmek

Kıdemli Üye

Ayrıca, ben tercüme Konu x vardır, ama ben bir şey hiç artık çevirmek istemiyorum demek. Çıkarmadan çevirileri devre dışı bırakmak için hiçbir yolu yoktur tüm Bu sayfalara bağlantılar.

Bu durumda nerede çeviriler var ama yeni bir şey tercüme edilmiştir bayrağı bağlantıları Aç bayrak bağlantıları korumak istiyorum.

Bu 'Bu konuyu tam olarak bu dilde tercüme edilmiştir, bayrak bağlantısını görüntüle' demek için dahili bir anahtarı nerede bir durumdur

Yasak

Lütfen yeni bir konu özellik isteği oluşturun.
    Bir iş parçacığı başına bir sayı tutun.
    Yeni işlev "yalnızca yeni konu" zaten yapılır ve stand - BB 3.x ve çeviriler 4.x sürümleri dahil.

Kıdemli Üye

Ben en son sürümü yüklü ve ben düşündüm gibi ne yazık ki bu işe yaramazsa.

Sorun nedir, kullandıysanız, eski konu sonra gün, belirttiğiniz Doğru tercüme artık bağlanır. Ayrıca, bağlantı hareketsiz orada ama orijinal yönlendirilirse. Ben orada bir meydan okuma bir iplik veya tercüme edilmiş ise belirlemede, ama ı düşünmek onun'para tamamlanmamış olan önceki çeviriler değil israf olarak gerekli farkındayız.

Kıdemli Üye

Ayrıca, daha önce çevrildi bir iplik "eski konu tercüme etmeyin" eşiğin altına düşerse o zaman olacak oluyor oluşturmaya çok. Çeviriler sürekli eski haline değil bu yüzden bir şey varsa bu birkaç gün, ama sabit Tarih olmamalıdır.

Yasak

Konu yönlendirilirse çeviri için gönderilen değil, çünkü daha sonra size para çeviri kaybetmek değil.
    Belirli bir tarihten çevirisi ipliğinden olacak http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

Sayfa 2 , 2 FirstIlk 12

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •