Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 3 , 4 FirstIlk 1234 SonLast
Sonuçlar 21 için 30 , 40

Konu: Binbaşı çeviri sorunları

Kıdemli Üye

Michael cevap için teşekkürler ama okumak daha fazla bu konu size görürdünüz vBET 3.4.1 diğer sorunlarınız ve hatta ile beta + Google V2 API, Google V1 API beta terfi ettirmek ve Microsoft kimlik onlar hala yoktu show çeviri, ben el ile bazı tercüme ki şimdi, ama ben didn't expect sonuçları için ödeme ne zaman yeniden görünmesini kayıp bu çevirileriBen zaman yaklaşık yarısı kadar inilerek tüm dil desteğini azalttı, sadece 7 dil, şimdiye kadar göre Google API V2 istatistikleri ve sadece 40 dakika 100.000 karakter kullanmıştı adlandırılabilir!

Kıdemli Üye

I algılama Google API V2 ek bilgi olarak, ben algılama ve Google API V1 olarak Microsoft denedi ama hiçbiri geri Konu başlıkları tercüme.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Quote Nickli Üyeden Simon Lloyd View Post
    Ben daha fazla sorunları var, vbenterprisetranslatot.php TÜM benim cpu zaman kullanıyor, aşağıdaki kontrol ediniz:
    Pid ************ Sahibi Öncelikli CPU% Bellek% Komutanlığı
    12.493 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.496 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.495 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.484 (Trace) (öldürün) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / RenkliAdult / vbenterprisetranslator_seo.php
    20.732 (Trace) (öldürün) mysql 0 - 1,8 - 6,2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql / pid-file = / var / lib mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-harici-kilitleme -

4 cpu ve cant çeviriler olsun şimdi sitemde öldürüyor! I çeviriler yarısı devre dışı bırakılır ve hala sorun var!

Birisi yardımcı olabilir?

Lütfen bir konu başına bir iş parçacığı kullanın. Yeni konu için kullanın diğer konu. Kısa bir süre - senin bütün kaynaklarını alır kim onun değil vbenterprisetranslator_seo.php - her forum istek sadece vbseo.php birkaç değişkenleri ayarlar vbenterprisetranslator_seo.php bunu çok düşündüm gidiyor ve gerçekten kaynak talep içerdiğinden forum bütün bu. Bütün bu dosya forum trafik ayarlayın .dosya debug. Bu dosya ile sorun yok yani - bu tüm forum senin tüketim. Eğer bu alanda daha fazla açıklama gerekiyorsa, bunun için yeni bir konu açmak veya zaten varolan bulabilirsiniz. Tek sorun, bir iş parçacığı başına

Sorunları çözmek için denemek için beta yükseltilmiş var ama Microsoft çeviriler alamıyorum görünüyor?

Burada Micorsoft test sonucu:

Ben çift i MS kimliği doğru chaecked!
    Biz en yüksek önceliğe sahip kontrol edin ve sonuçları hakkında bildirin. Operasyon tanınmıyor ise belki de Microsoft API değiştirdi. Şimdi ülkemizde gece yarısından bu yüzden sabah başlayacak, ancak Radek kısa sürede kontrol etmek için benden bilgi alır.

Quote Nickli Üyeden harleyforum.se View Post
    Tam olarak aynı şey var .. gün önce başlayan çift. (Ücretsiz sürümü 2.4.4)
    Burada bir açıklama bakınız: # post10379 http://www.vbenterprisetranslator.co...html
    Bu çeviriler değil - Google v1 yeni kısıtlama - Google v1 kapatılması için hazırlanıyor. Daha fazla tartışmak gerek duyarsanız lütfen kendi thread özgür yorum bölümünde açın.

Kıdemli Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Biz en yüksek önceliğe sahip kontrol edin ve sonuçları hakkında bildirin. Operasyon tanınmıyor ise belki de Microsoft API değiştirdi. Şimdi ülkemizde gece yarısından bu yüzden sabah başlayacak, ancak Radek kısa sürede kontrol etmek için benden bilgi alır.
    Tamam, sizden duymak için beklemek, ben, size istediğiniz zaman dosya birçok kez, i am sitemde google ve MS ve her iki dosya bağlantıları tıklayabilirsiniz olacağını çalıştırmak

Michael cevap için teşekkürler ama okumak daha fazla bu konu size görürdünüz vBET 3.4.1 diğer sorunlarınız ve hatta ile beta + Google V2 API, Google V1 API beta terfi ettirmek ve Microsoft kimlik onlar hala yoktu show çeviri, ben el ile bazı tercüme ki şimdi, ama ben didn't expect sonuçları için ödeme ne zaman yeniden görünmesini kayıp bu çevirileriBen zaman yaklaşık yarısı kadar inilerek tüm dil desteğini azalttı, sadece 7 dil, şimdiye kadar göre Google API V2 istatistikleri ve sadece 40 dakika 100.000 karakter kullanmıştı adlandırılabilir!

Artık Google v1 yoksa önbellek temizleyici devre dışı bırakmak için tavsiye edilir. Standında Microsoft API ve Google v2 API uzun önbellek sonuçlarına izin verilir.
    VBET verir hangi sayfaların çevirisi için dikkate alınması için çeviri - alakalı değil düşünmek kadar sayfa engellemek için de lütfen düşünün.
    Ve tabii ki yine ücretsiz Microsoft API kullanmak. Şimdi bir sorun olduğunu biliyorum - bu genel bir ipucu - Bunu düzeltmek için çalışacağız.

I algılama Google API V2 ek bilgi olarak, ben algılama ve Google API V1 olarak Microsoft denedi ama hiçbiri geri Konu başlıkları tercüme.
    Algılama çevirir değil dikkat! Mesajı başka bir dilde ise sadece BBCode dil ve wrap mesajı algılar. Çeviri, gerektiğinde kendisi olur. Böylece üretimi sırasında algılama seçeneklerini sayfanızın davranışı değiştirmek olmaz algılama sadece yeni bir mesaj geliyor.

Tamam, sizden duymak için beklemek, ben, size istediğiniz zaman dosya birçok kez, i am sitemde google ve MS ve her iki dosya bağlantıları tıklayabilirsiniz olacağını çalıştırmak
    Yararlı olabilir teşekkürler Bizim için gerçekten büyük rahatsızlık Google sınırlar koyar, ama bizim kadar değil.
    Hala Microsoft ile sorun bir hata, ya da bazı değişiklikler API (mesaj operasyonu yanlış olduğunu söylüyor) ile ilgili. Bu yüzden kontrol etmek var.

Kıdemli Üye

Hey sen şimdi yatak olmalıdır I i çeviri ihtiyacınız olmadığını, daha önce tüm sayfaları bloke. Şimdi ben sadece API V2 kullanmak ama maliyeti nedeniyle 100.000 karakter her gün sınırlıdır.

Devre dışı bırakılırsa yazım hatası "Dış kaçırmış olabilir" Dissabled "Cache temizleyici, merak ediyorums"Engelsiz" admincp gösterir ama belki eklentisi arar "Engelli?

Sayfa 3 , 4 FirstIlk 1234 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •