Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 8 , 8

Konu: Çok garip bir sorun

Üye

Default Çok garip bir sorun

I sunucu için bazı sunucu yük iken, aniden i eksik profili alanlarını doldurmak için fi gelen bir uyarı alırsınız. gerçekten garip bir ses zaten dolu olduğu için ben herhangi bir alan yok.

i kullanıcı cp gidin ve ben benim "hakkımda" italyan değiştirildi ne konumda olduğunu görüyoruz. başında i düşünce i kesmek ya da bir şey var, benim ev sahibi incelenir, ama dışarı bulamadı, ve daha sonra i italyan anlamına gelir bu kelime kontrol ve ben zaten benim profilde ne vardı çevrilmiş bir terimdir.

şekilde BB neden olduğu görünüyor, çünkü bu çok garip. i gerçekten böyle şeyler çok diğer veri etkilenmiş olabileceğini öğrenmek için rahatsız neden bilmiyorum. rağmen en tuhaf şey, ben veritabanı önbellek kapalı olduğunu.

ne herhangi bir fikir gidiyor?

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

BB verileri değiştirmek gerekir. BB POST gelen bilgileri tercüme etmeyin. Belki tercüme bilgi işledi - Böyle bir durumda sunucuya veri göndermek ve BB DB gitti POST bilgi değişmez. Bu sadece bir hipotez. Ve hafta hipotez, BB giriş alanları içinde değerleri çevirmeyin, çünkü ... Onu görüyorum Yani gerçekten tek nedeni, bu tür veri sunucuya göndermek olmasıdır.

Bu noktada ben çok iyi anlıyorum emin değilim. Yani tam bilgi veriniz:
    - Hangi sayfada bu verileri (URL) görüyorum
    - Alan adı nedir
    - Sorunu yeniden?

Biz ne kontrol etmek için emin olun, sonra kontrol edecek

Üye

"hakkımda" userprofile alan bu değiştirildi. I, bütün dolu olmasına rağmen ben eksik profili alanlarını olduğunu bir uyarı var nedense, sonra orada yazılı bir şey vardı. i görmek için gidin ve "benim hakkımda" bu profil alanında giriş italyan olduğunu: /

Üye

i de olmayan bazı İngilizce karakterleri değişmiş olduğunu gördüm ?????????? / meta açıklamaları örnek

Böylece Tamam çoğaltmak mümkün? Ben tercüme sayfası profilinizi düzenleyin ve form hataları kışkırtmak olduğunu doğru anlamak ve bundan sonra tercüme olacak mı? Evet mi? Bana ne yapacağını puan veriniz test forumlarında yeniden çalışmak ve doğru
    Last edited by vBET; 25-09-11 at 22:21.

Quote Nickli Üyeden tsak76 View Post
    i de olmayan bazı İngilizce karakterleri değişmiş olduğunu gördüm ?????????? / meta açıklamaları örnek
    - Bu düzenleme profil veya başka bir şey aynı sorun var mı? Lütfen yeni bir konu için açık yeni bir konu ve daha fazla bilgi vermek

Emekli;)

"Hakkımda" veri düzenleme / kaydetme / tercüme tarafından test forumda bu sorunu yeniden denedim ama bunu yapmak mümkün değildi. Özür dilerim ben daha fazla ipucu var.

Emekli;)

Cevap yok, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa isteyiniz, çözülmesi düşünün, ben yeniden, herhangi bir diğer konularda açık yeni bir konu lütfen

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •