Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 2 12 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 17

Konu: Facebook Button gibi

Kıdemli Üye

Default Facebook Button gibi

Sitemde gibi bir Facebook butonu eklendi.

I tercüme sayfası gibi durumlar dışında gayet iyi çalışıyor.

Benim Facebook profilinize görüntüler url her zaman ingilizce sayfa için url (forum varsayılan dil)

Nasıl tercüme sayfaları için düğmeye çalışması yapabilirsiniz.

Burada mod detayları, Vbulletin için Facebook "gibi" Düğme - vBulletin SEO Forums

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Ben orada ne görüyorsunuz iframe bir düğme değil. Nasıl çalıştığını tam olarak açıklayınız, nasıl (URL forumda görmek ve biri olduğu söylemek vermek) forumda sunulmaktadır.

Kıdemli Üye

lol, iframe gibi düğmesi, 2010 yılında yükler, düğme gibi bir facebook nedir bilmiyorum?

Her neyse, ne olursa sınamak sitesinde veya BB ekleyin, 2 saniye ve kullanıcıların çoğu bunu kullanıyor alır.

Lütfen dikkat, benim zaman 2010 yılında harcamak benim kişisel bir şeydir. Eğer desteğini bekliyoruz sorunu için hiçbir şey verir ve saldırı olarak tedavi edilebilir cümleler yazma yerine soruları yanıtlamak için öneririz. , Ama size yardımcı - Biz dünya üzerindeki her insan (orada bu konu alt forum Kapalı kullanan üyeler Bölgesi lütfen) tarafından bilinmesi gerekir sizce ne ilgi değildir. Ve bunun için biz cevaplar gerekir.

Biz her müşterilerimiz tarafından kullanılan her bir mod yüklemek olmadığını lütfen unutmayınız. Lütfen sorunu analiz eder ve size yardımcı olacak şekilde verilen sorulara cevap

Kıdemli Üye

Nasıl çalıştığını tam olarak açıklayınız
    I bağlantılı kodu, vbulletin forum sayfalarına düğme gibi bir facebook ekler, tıkladığınızda size fi sayfa sevdim gösterir ve aynı zamanda facebook profiline gösterir.

I tercüme sayfası gibi durumlar dışında gayet iyi çalışıyor.

Benim Facebook profilinize görüntüler url her zaman ingilizce sayfa için url (forum varsayılan dil)

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    sizin forumda görmek ve biri olduğu söylemek nerede URL sini
    Bana bu bilgileri görmek ve daha iyi anlamak sağlayacaktır. Ayrıca çeviri sırasında, vb Şimdi tam olarak ne olduğunu belirlemek mümkün değilim ne bağlantılar, ne gibi değişiklikler, bkz. Diye sordu veri veriniz

Kıdemli Üye

Lütfen beni görmek için bana izin verecek herhangi bir test hesap için ayrıntılı bilgi erişimi (müşterilerinizin forum sahte hesaplar oluşturabilir yok) PM. Hızlı kontrol etmek mümkün olacak bu yüzden şu anda forumda değilim

Tamam ben oradayım. Ama yine de benim aradığım ne yazmıştır ...

Bahsediyoruz, hangi tuşa bir kez daha "biri olan" söyle lütfen? Ben hiçbir forumumuzu Ne arıyorsun olmalıdır? Bazı metin bana ver, ya da görüntü tarif ... Şimdi bağış ve arama için buton göreceksiniz ...

Kıdemli Üye

Düğmesi gibi ekranın ortasında facebook.

Sayfa 1 , 2 12 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •