PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BÜYÜK Sorun ... gzip sadece BB devre dışı çalışıyor ...

pepito69
13-07-10, 20:53
Merhaba,
Ben 185 Euro speending sonra BB ile pek çok, pek çok sorun yaşıyorum. Ben yardım için lütfen rica ediyoruz.
Devre dışı i tekrar çalışır Gzip BB etkin, çalışmıyor.
Benim sunucu gzip kapalı ve ben vbulletin gzip etkin ve sıkıştırma = 1

Bu google indeksleme büyük bir büyük bir sorun neden oluyor.
I yardım kabul ama ürününüzü bir gülümseme ile mükemmel çalıştığını söylemek etmeyin, ben bu son günlerde ne oldu nervious sessiz değilim.
Teşekkürler

kamilkurczak
14-07-10, 13:49
benim sunucu üzerinde nasıl kontrol edebilirim? lütfen açıklayınız.

pepito69
14-07-10, 21:29
Bilmiyorum, herhangi bir fikir varsa soran i ...
I için nelere dikkat etmeliyim??

kamilkurczak
15-07-10, 13:33
tamam, ama ne "gzip çalışma değil" anlama geliyor bilmiyorum?

pepito69
15-07-10, 15:30
Bu şu anlama gelir:

WhatsMyIP.org HTTP Sıkıştırması Test (http://www.whatsmyip.org/http_compression/)

Ve göreceksiniz ...

kamilkurczak
15-07-10, 15:40
Bu url için teşekkür ederiz. Ben okudum ve bunu düzeltmek için çalışacağız.

pepito69
16-07-10, 19:38
tse ...
Ben sorunu çözüldü. I misafirler için dosya chache devre dışı bırakırsanız, daha sonra VB gzip tekrar çalıştığını keşfetti. Bu ideal bir çözüm değil ama gzip en çok ihtiyaç.

kamilkurczak
17-07-10, 16:31
Bunun için teşekkür ederiz, konuk için önbellek hala BETA versiyonu ..
Ben bunu farketti ve Michał geri geldiğinde, biz bunu düzeltmek için çalışacağız.
Bu hata olabilir .. Bu konuya ben hata bölümünde hareket edecektir.

kamilkurczak
06-08-10, 13:47
hello Pepito 69,

Ben benim test forumu bu sorunu yeniden gerekir, ben nasıl bu site için gzip çalıştırabilirim bilmek istiyorum yani?.
VBulletin seçenekleri ile sitenizin gziped -> Çerezler ve HTTP Üstbilgi Seçenekleri
veya
ssh sunucu üzerinde sunucu tarafından mod_gzip veya mod_deflate?

Sayesinde, bu bana yardımcı olacaktır.

kamilkurczak
10-08-10, 12:06
Benim sunucu gzip kapalı ve ben vbulletin gzip etkin ve sıkıştırma = 1

önceki soru için özür dilerim ahhh. ok buldum.

vBET
10-08-10, 20:07
Çözüldü. - GZIP vBulletin açıldığında, sonra BB, zaten sıkıştırılmış dosyaların önbelleğe alır ve bu yüzden sabit disk üzerinde daha az yer alacak:)

BB 3.3.5 ve BB 4.2.3 dahil edilecektir

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1