PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Çeviri olmadan CMS makale başlığı parçası bırakın

trevis
26-05-10, 01:49
CMS tercüme olmadan nasıl makaleleri başlık bir parçası izin veriyorsun?Ben denedim " and " Ama işe yaramadı. Sonuç böyle bir şeydir: CMS üzerinde makalenin konu başlığı: Bekliyorum "PX Deq Credit: send blkd"?
Türkçe Başlık: Bekliyor "PX Deq Kredi: göndermek blkd"? -Bu doğru!Portekizce adı: Esperando "PX DEQ fotoğraf kredi: enviar" blkd? - Yanlış! Doğru yol: Esperando por "PX Deq Kredi: göndermek blkd"?.Çok teşekkür ederim.

vBET
27-05-10, 06:18
Şu anda desteklenmiyor. Biz notranslate bbcode var ama, sadece başlıkları ile mesajları çalışmıyor. Bu konuya isteği özelliği ve göz durumda bırakmak hareket edecektir.

vB başlıklarında BBCode'lar dostu değildir. Ayrıca birçok yerde başlıkları keser ve biz langtitle çalışma yapmak çok konular vardı. Öyleyse büyük ihtimalle yakında başlıklarında notranslate destek olmaz. Yine de aklımızda bu devam edecektir.

vBET
10-08-10, 00:27
Bu zaten kabul edildi ve biz tercüme değil başlığı herhangi bir bölümünü terk etmeye izin verecek bir çözüm fikrim yok. Ayrıntılar için buraya bakınız: Ayrıca kabul edilen devlet olduğunu lütfen unutmayın.

kamilkurczak
15-12-10, 10:33
Merhaba,
Zaten yapılır.
çözüm ile bu yazı okuyun:

test!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1