PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: VBulletin Kurumsal çevirmen ile benim hikayem

RootShell
04-11-09, 22:48
Merhaba! Ben arama motoru Google addon ve ilk indeksleme yükledikten sonra, mevcut bilgi ve sorunları çözme üzerinde Fransızca geçen hafta benim yeni forum başladı, ben sayfalarında bulundu birden fazla dil ile endeksli, bu yüzden farklı ülkeler ve diller gelen birçok ziyaretçi keyif alacaksınız, ben de bir gelir paylaşım sistemi benim forumunda Google Adsense yüklü, bu yüzden bir süre içinde üye bir sürü gerekir. Bu metin bu güçlü uygulama yardımıyla çeviri işini kolaylaştırmak Michał Podbielski sayesinde, Fransızca yazılmıştır. D.: Bu sadece bir başlangıç

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1