PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: CoinForums.com yüklemek için BB-Sonuçlar

Jesh
25-04-10, 17:11
Coin bilgi toplama sikkeler, para birimi ve posta havalesi - Sikke Forum çalıştırın. (Http://www.coinforums.com) - sikkeler, para birimi ve diğer öğeleri adanmış yeni bir forum. Biz sadece birkaç ay önce başladı.

BB geçen hafta kurduktan sonra biz zaten kendi dillerinde ABD dışında diğer ülkelerde, özellikle bizim galerisi için, bir çok hit almaya başlıyor.

Sonuçlar zaten büyük olan ve google hatta tüm sayfaların dizin değil.

site: Coin Forum - sikkeler, para birimi ve posta havalesi Coin bilgi toplama. (Http://www.coinforums.com) Google 25 Nisan 2010 itibariyle 5,840 dönüyor. Son birkaç hafta içinde sonuçları ~ 350 civarında.

Harika bir ürün, güncel tutmak.

Jesh
30-04-10, 17:08
Sitesi gösteriyor: Sonuçlar 1 - 10 coinforums.com gelen yaklaşık 16,200. (0.21 saniye) google.

Artış trafiği, artık neredeyse 3x olmuştur ve hala bir artış alıyor. Sitemizin YENİ ve bir forum + sikke ve para bir galeri bulunuyor. Şimdi, 85 farklı ülkeden yaklaşık 20 yüklemeden önce ile karşılaştırıldığında hit elde edilmiştir.

Sonuçlar çok olumlu.

VGF
30-04-10, 17:45
Merhaba,
Forum için üzgünüz, Im yeni. Benim görevim, organik çince yeşil çay ile ilgili anket tamamlamak için.
Bir dakika varsa, o zaman yeşil çay favori markası mesaj bana mısınız?
Şimdiden teşekkürler,
Sevgiler Jin

lol ... ne bir duş. Şimdi de uluslararası spam Sanırım endişelenecek zorunda gidiyorum ..

Sitesi gösteriyor: Sonuçlar 1 - 10 coinforums.com gelen yaklaşık 16,200. (0.21 saniye) google.

Artış trafiği, artık neredeyse 3x olmuştur ve hala bir artış alıyor. Sitemizin YENİ ve bir forum + sikke ve para bir galeri bulunuyor. Şimdi, 85 farklı ülkeden yaklaşık 20 yüklemeden önce ile karşılaştırıldığında hit elde edilmiştir.

Sonuçlar çok olumlu.

Jesh, harika bulunuyor. Bunu denemek için cazip gettin ediyorum.

btw, önce ... Michal söz edilmemiştir varsa, bu icat için bir dahisin. Ve ben kimse seni dışarı satın aldı şaşırdım. ;)

Ben sadece bu önümüzdeki yıl içinde daha da popüler olan görebiliyordu.

Bir başka gün, net arama ve sıradan web siteleri için çeviri yazılımları bulmak çok zor bulundu. (Powered olmadan) Veya, güvenilir, popüler ve bir şey. Bulabildiğim burada ve orada birkaç gölgeli şirketler. Belki yararlanmak için bir başkası için bir iş fırsatı. Ben gerçekten, benim diğer siteler üzerinde ileride dönüştürmek istiyorum. (Olmayan vBulletin ilgili)

vBET
01-05-10, 12:27
Biz planları her site çevirmek genel çevirmenin oluşturma zaten:) Biz orada iyi test edilmiş ve yüksek BB motoru optimize, bu yüzden müşterilerimize kaliteli ve yeni ürün yetiştirilen yazılım performans verecektir. Bu yüzden de genel tercümecisi destek olacak - Önce BB dosya önbellek ve hazır önbellek motorları desteklemek istiyoruz. Bunun için herhangi bir program henüz yoktur.

Jesh
03-05-10, 16:22
Site, diğer arama motorları bu hafta bir çok endeksli olmalıdır. Biz ziyaret bu hafta 199,10%.

aaa
11-05-10, 15:29
Bu harika bir teşekkür gerçekten bir

badawidollah
18-05-10, 18:42
i 100.000 uniq ziyaretçi / gün almak planı
1 yıl içinde belki olabilir

Jesh
02-06-10, 01:31
Daha çok diğer ülkelerden gelen bir çok hit alınıyor.

Ortalama tıklama küçük bir dalış aldı, ama bu, başka şeyler devam yapmak olduğunu düşünüyorum. Yinelenen meta etiketleri ya da olup olmadığını anlamaya çalışıyorum.

penlock
27-09-13, 06:33
Biz şimdi elde edilmiştir hit 85 farklı ülkeden karşılaştırıldığında yaklaşık 20 yüklemeden önce.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations