PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Reddedildi Ön seçim yapmadan Kayıt

CThiessen
10-01-10, 10:21
Merhaba,
mümkün mü kayıt defterinde aşağıdaki gibidir.

Konuk seçmelisiniz bir dil, daha önce seçilen bir dil değildir seçilmeden kayıt defteri hata iletisi
Bu hiçbir şey getiriyor BB için daha zor olacak ama Botlar için oturum değil çünkü tipik vBulletin.

Tebrik
Hıristiyan

vBET
11-01-10, 21:21
Ben tam anlamıyorum kayıt çizme kolay veya zor yapmak istiyorum?

BB zor kayıt yapmak için bir araç değildir. Böyle bir şey soran sorular ya da CATCHPA mods tarafından yapılabilir.

Ayrıca - 2. adımı anlamıyorum - kullanıcı ilk dili seçin (bu "önceki" değeri karşılaştırmak için) yaptı?

vBET
10-08-10, 00:36
Yanıt yok. Biz isteği anlamıyorum ve yazar yanıt vermez Çünkü bunu reddetti. Daha fazla bilgi almak durumu değiştirebilirsiniz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1