PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: BB yükler

Michael
09-01-10, 15:24
Ana Sayfa Süreç% 168 CPU / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
En Süreci CPU% 81.0 / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
En Süreci CPU% 80.0 / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php

Bu artıracak? Ben bu yükleri her gün çok mutsuzum.

vBET
09-01-10, 16:16
vbenterprisetranslator_seo.php sadece ön denetleyici bazı değişkenleri ayarlayarak yanında hiçbir şey yapmaz ve vbseo.php dosya dahil.
Böylece sonra tüm istekleri ek BB kullanırken tüm istekleri vbseo.php geliyor ve sonra sadece vBSEO kullanırken vbseo.php sonra vbenterprisetranslator_seo.php gider ve

Yani bu yük BB değildir - bu forumu bütündür. Her isteği bu dosyayı gider, ama sadece tercüme sayfaları (veya farklı bir dil iletileri de dahil olmak üzere), BB tarafından yapılan çeviri için alınan ek kaynaklar neden olur.

Bu ek CPU kullanımı genellikle daha düşünüyorsanız, size tercüme sayfaları için yeni bir trafik var, çünkü olduğu anlamına gelir. Ve çeviri normal sayfa oluşturulur sonra olur, çünkü her zaman normal sayfa nesle göre biraz daha pahalı olacak. Tabii ki çeviriler daha az maliyetli yapmak için çeşitli şeyler yapabilirsiniz - ipuçları için buraya bakınız:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Ayrıca BB 3.3.0 dahil edilecektir performans iyileştirmeleri çok yapıyoruz:)

Michael
09-01-10, 16:29
Teşekkürler, ben dosya nasıl farkında değildi:)

3.3.0 için gerçekten sabırsızlanıyorum

vBET
09-01-10, 21:34
Bu sizin için harika bir haber olacağını umuyoruz:)

Michael
11-01-10, 00:30
Bu, bu bizim yarı-adanmış bir sunucu yükü e-posta aldım.

ÖNEMLİ: Bu e-postayı göz ardı etmeyin.
Bu vps.xxx.com üzerinde cPanel istatistik runner!
Nihai kullanıcı için günlük dosyalarını işlerken, cpu oldu
6 saatlik bir süre daha maxed dışarı. Zamanında sunucu üzerinde yük akımı / uptime hattı
Bu e-posta
23:12:40 kadar 17 gün, 09:08, 0 üyeler, yük ortalama: 5.55, 5.96, 6.50

Yükü o kadar yüksek olmasının nedeni görmek için sunucu kontrol ve almalıdır
yükünü azaltmak için gerekli adımları. Düzenle, istatistikler bile yüksek yük ile çalıştırmak için devam etmek istiyorsanız
/ Var / cpanel / cpanel.config ve 0 sonra büyük bir değişim extracpus (çalışma
/ Usr / local / cpanel / değişiklikleri alma sonrasında başlangıç).

Michael
12-01-10, 16:08
Ve ben BB yüklü olduğunda bu günlük ve almaya devam ediyorum. Bizim sunucu gerçekten cant ele nedeniyle bu ücretli sürümü kaldırmadan düşünüyor ve biz sadece 2 gb ram yarı adanmış bir vps yükseltilmiş var: (

vBET
13-01-10, 23:04
Ilan edildi - Bu hafta birçok performans iyileştirme BB 3.3.0 yayınlandı olacak:) Ayrıca iyi bir performans sağlamak için yapılandırma kontrol ediniz:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Biz zaten bu bilgiler verdi. Biz sorunun farkındayız ve biz bile daha hızlı olması için 3.3.0 sürümü kaymıştır. Bu konuda bize hatırlatmak zorunda değilsiniz:) yapılandırma kontrol ve 3.3.0 sürümü beklemek:) Pazar varmanız mümkün değilse güncelleme yapılabilir kadar, o zaman yeterli geçici olarak devre dışı bırakmak mod.

Michael
13-01-10, 23:31
Ben gerçekten bir gelişme var:) Teşekkürler BB!

vBET
13-01-10, 23:41
Ben gerçekten bir gelişme var:) Teşekkürler BB!

Oh evet var:) İşte biz zaten 3.3.0 yapılan iyileştirmeler (ve hala gelecek olanlar için yeni sürümler için liste var):

Yeni önbellek sistemi (tüm işlemler için daha hızlı, daha az yer alıyor)
Geliştirilmiş çeviri algoritması
Bellek kullanımı optimizasyonu (daha hızlı dizilerin serbest)
Daha hızlı çeviri izleme ve bayrakları url'ler nesil
Yönlendirmeler performans artışı (başlık yönlendirme gönderdikten sonra sayfa değerlendirme durdu)
Performans geliştirme için dil tespiti için "her zaman güven kullanıcı" stratejisi
Performans geliştirme için yeni çeviri (x kesintileri sonrasında yeni önbellek parametre "Dur")
Birçok küçük kod optimizasyonu
Başlıklarda görmezden serisi alınır
Optimize edilmiş bayraklar (benzer kalitesi ile% 60'ın üzerinde küçük dosyalar)

:)

Michael
13-01-10, 23:46
Bu, kulağa çok hoş! Bunun üzerinden bayrak görüntüleri koymak isteyebilirsiniz:

www.smushit.com/ysmush.it/

vBET
14-01-10, 00:18
- Hiç kimse bayrakları bizim forum değişmiş olduğunu gördüm) Sonuç: Biz her bayrak tek tek renk sayısını azaltmak ve hala güzel bayrakları nasıl kontrol geliştirmek için zaman harcamak) artık daha yakın - 2 için optimize edilmiş görüntüler ile çalışan 3 hafta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1