PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş başka bir komut dosyası ile alt

jorgejgm
04-01-10, 13:12
Hola,

Tengo un problema con las páginas traducidas y los enlaces internos que no usan el script vbulletin.

Ej:

www.vbulletinscript/en/vbulletinscript/ ********-->>>> ok

www.vbulletinscript/en/otherscript/ ********-->>>> Nasıl ı-ebilmek demek bu dizinlere Error404 dil geçerli değildir?Teşekkür ederiz.

vBET
04-01-10, 18:12
Burada bu konuda tartışma var:

Kısa bir süre - artık desteklenmiyor - URL forum URL içinde ise, o zaman tercüme, ancak biz hangi adresleri desteklenmiyor gerektiğini belirlemek için özellik isteği olarak kabul edilebilir.

Şu anda belki de. Htaccess 301 yönlendirmeleri ayarlamak için yeterli olacaktır.

Ayrıca, biz de bunu kontrol eder lütfen bizi gerçek URL'lerini.

jorgejgm
04-01-10, 18:30
Merhaba, ben özel mesaj ile gerçek url gönderdik. Teşekkür ederim.

vBET
04-01-10, 20:04
Tamam onu görüyorum. Yani yazdığı gibi eğer bu bölümleri tamamen dışarı vBulletin kontrolü, daha sonra şu anda tercüme edilemez.. Daha önce de yazdım gibi. Htaccess de değişiklik yapılmış olabilir. Sonraki sürümü BB tarafından desteklenen olacak:)

htaccess (BB kuralları önce) koymak için bu bir deneyin:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/ofertas-trabajo/(.*)?$ http://%{HTTP_HOST}/ofertas-trabajo/$2 [L,R=301]

Test edin! Işaretli değildi.

jorgejgm
05-01-10, 00:32
yine mükemmel, sayesinde çalışıyor.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1