PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: VBadvanced CMPS desteği

Hangman
21-12-09, 11:21
VBadvanced CMPS ile desteklenen olsaydın Merhaba, çok iyi olurdu. Portal index.php bulunan, ben buralarda dil açın, daha sonra ben Forum Ana Sayfa (benim forum.php olarak) arazi. Bu yüzden portal sayfası çevrilecek olsun. Teşekkür ve Saygılarımla, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Merhaba,

biz, özel entegrasyonu gerekecektir en popüler mods desteklemek için planlıyoruz. Şu anda 3.3.0 sürümü üzerinde pek çok çalışma var. Bundan sonra biz vBulletin 4.0 ile entegrasyon ve daha sonra diğer mods dikkat koyacağız.

Yine de biz tabi hangi kod cevaplama ve nereye konmalı, mod yazarların kendilerine yapılan entegrasyonlar istiyorum destek için her zaman hazırız.

jaryx
12-01-10, 18:40
Nasıl-ebilmek sen yapmak o parsowany vbcmps.ps.To sayfaları langtitle bu konuda söz konu devamıdır: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Burada, BT ile devam etmek istiyorum için mutluyum:), genellikle burada mod başlıkları/fi Les, sonra hangi görüntüler için değerler ayarlar bir yer bulun ve sonra aşağıdaki kod parçası eklemeniz gerekir (bazen değiştirmek zorunda ama burada kimse-ecek-si olmak şifre zanużony olarak size yardımcı olmaktan mutluluk). Ek kodu doğrudan kod girin en basit moda olsa da mutlaka en iyi değil.Örnek kod yüklemek için ($title başlığını gösteren değişken adını değiştirmek gerekir):

if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}

Başlık sonra kesilmesi durumunda söz konusu, ama sadece zanużyć kim görmek kod gösterebilir - Ben küçük bir değişiklikle bu kodu gerekebilir gibi.

jaryx
19-01-10, 06:50
Ben yaptım: D siz yazdı vardı küçük bir kod değiştirebilir.Ifade $title dosya recentthreads içinde içini kaplamak 253 yılında $thread [Başlık] açmak için gerekli (forum kök/modules /) aşağıdaki kodu eklendi:

// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}

Neredeyse her şey. : cool: Ben küçük bir problem. : "Son Konular" benim forum Polonya hakkında Rusça dil değiştirerek Rusça olarak bulunmakta ise p boş bir beyaz sayfa aldı. (Diğer dil iyi çalışıyor.)

vBET
19-01-10, 20:34
Bu küçük bir sorun var. : pJeżeli "son konular hakkında yazılmış Rusça, Rusça dilini değiştirerek bulunan" benim İngilizce forumunda bana boş bir beyaz sayfa görüntülenir. (Diğer diller iyidir.)
(a) sunucusunun günlüklerindeki bilgileri görünür? Podeślij "Yeni konu" sayfasına tam bir bağlantı mutlu etmek ve bana tam olarak ne bu beyaz sayfa görmek için tıklayın.

jaryx
19-01-10, 21:34
(a) sunucusunun günlüklerindeki bilgileri görünür? Podeślij "Yeni konu" sayfasına tam bir bağlantı mutlu etmek ve bana tam olarak ne bu beyaz sayfa görmek için tıklayın.
O dönük o beyaz sayfa yalnızca görünür üstünde benim ateş;) Kurabiye...Ama bir sorun var. Adı artık bana kelimeleri görüntülenmeden önce kodu ekledikten sonra [langtitle = ne yazık ki, dil, yabancı bir dilde yazılmış konular değiştirmek için nasıl tercüme değil ve hala İngilizce'dir. Aslında Rusça yazılmış Tema: "возьмите в лигу" hem Leh dili, Rusça ve diğer tüm vbcmps sayfa görüntüler olarak: "Ligde yer almak"

http://fifa.pes.com.pl/

Çözüldü. İtiraf etmek saçma ama vB optimize çalıştırıyorum ve muhtemelen sadece önbellek yenileme kadar ve bu sorunlar yüzünden.Eyvallah için senin eriyik. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1