PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çoklu dil yardım

dfe
13-12-09, 15:26
Selam

Ben aldım ve yükledim çevirmen, mükemmel ürün!

İşte ben de başarmak için çalışıyorum. SA Biz iki ana dilleri İngilizce ve Afrikaans var.

Benim forum mesajların çoğu İngilizce, ancak çok sık bir İngilizce Afrikaans mesaja cevap birkaç olacaktır. Bunu yapmak için seçen kullanıcılar otomatik olarak sadece İngilizce Afrikaans çevirmek için herhangi bir yolu var mı?

vBET
13-12-09, 18:56
BB Yeni mesaj dili otomatik olarak algılayabilir ve şu anda mevcut mesajları kontrol edin ve bu değiştirmek için izin verecek hiçbir görev yoktur. İsterseniz mevcut mesajları için yazılan her zaman düzenleyebilir ve elle lang ve langtitle bbcode ekleyin.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1