PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Siteme aditional kullanıcı grupları yapılandırma ile sorun

forosmb
23-06-11, 14:00
Test ayna etki küçük bir test ettikten sonra, vBSEO & BB ürünleri üretim yerinde bir defada yüklü.

Biz url'ler karakteri "[" ile ilgili bir sorun vardı. (Karakter html kodu) ve bazı bağlantılar çalışmayı durdurdu: # 20 gibi bir şey becomed. Biz BB url çeviri aktive etmedi, biz büyük bir olasılıkla vBSEO kullanım nedeniyle düşünüyorum.

(Herkes zaten bu yaşanmıştır?)

Ama diğer taraftan o sadece aditional kullanıcı grupları yapılandırma ile sorun yaşadım. Büyük miktarda kullanıcıların kendi aditional kullanıcı grubu engelli var.

BB nedeniyle temin edemez ama biz başka bir yapılandırma bu kez manipüle değil.

Ürünün yeni kullanıcı grubu ekleme etkilenmiş olabilir?

Bizim veritabanı hataları içermesi durumunda nasıl kullanıcı grupları yapılandırma reindex??

kamilkurczak
24-06-11, 18:58
merhaba,
Lütfen beni bu url sorun ile site bir url vermek, i kontrol eder.

Iyi vBSEO BB yapılandırılmış olduğunu emin misin? tüm yapılandırmalar kez adımları tekrar kontrol edebilirsiniz?

BB kendi kullanıcı grupları - Dil grupları kullanıcı grupları hakkında. BB, BB ya da başka bir grup ile bir şey var. i benim test forumu chek o ne yapması gerektiğini daha iyi tarif edebilirim?

vBET
28-06-11, 16:45
Ben sadece tatil geri almak - Eğer hala yardıma ihtiyacınız? :)

forosmb
30-06-11, 22:25
Evet,
www sexomercadobcn com

Biz test için bir ayna var
www pulpoman com

Birçok aditional kullanıcı grupları kullanıcılar için devre dışı hale gelmiştir.
id 15, 20, 28

600 grup kimliği ait 570 kullanıcıları azalmıştır.

MP yönetici kullanıcı gönderiyorum.

vBET
01-07-11, 01:21
Biz vBET4.x versiyonu ile benzer bir sorunu vardı ve biz bunun için çözüm bulundu. Aynı sorun ise, o zaman da sorunu çözecektir. Lütfen burada ve nadas hızlı bir düzeltme. Bir süre bekleyin ve sorunu hala var - onaylamak lütfen yardımcı oldu:)

Hızlı burada düzeltme:

Bu, bir sonraki sürümde dahil edilecektir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1