PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş vBET312 Hata alıyorum Acil Yardım Lütfen :S

atakansonmez
21-11-09, 17:20
Ölümcül hata: / home/nokiafor2/public_html/includes/functions_vbseo_createurl.php (3: eval () 'd code önceden / home/nokiafor2/public_html/includes/init.php (304) ilan) vbseo_thread_seotitle () redeclare. hat 49
Her Yerde Bu Hatayı alıyorum ne yaptıysam Düzelmedi Lütfen Yardım

vBET
21-11-09, 18:10
Sakin olun. Bu kurulum ve entegrasyon işlemleri yanlış yapıldığında olur durum bilinir. Lütfen kılavuzundan nadas TAM talimatları. Burada bu konu hakkında detaylı bilgi:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

atakansonmez
21-11-09, 18:19
tam olarak anlayamadım resimli anlatım yapabilir misiniz?

vBET
21-11-09, 18:24
Kurulum paketi açın ReadMe.html functions_vbseo_createurl.php ve çok açık ve örnek yönergeleri nadas, orada da orada bulabilirsiniz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1