Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 24

Тема: Питања

  1. #1
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Питања

    Овде је списак најчешће постављаних питања. Наћи ћете одговоре испод.

    Како да подесите подршку за друге превођење АПИ?
    Како више језичка подршка ради?
    Оно што је потребно за ову мод да ради?
    После превод добијем празну страницу - шта није у реду?
    Након превођења сав текст нестати - шта није у реду?
    Како проверити сам блокиран од стране превод провајдер?
    Имам: Фатал еррор: Цаннот редецларе вбсео_тхреад_сеотитле - зашто?
    Након инсталације цео форуму иде доле, па чак Админ ЦП - шта није у реду?
    Имам СЕО превод линкова на, ја користим вБуллетин и главни страна није превођењем - шта није у реду?
    Шта да се ради, да имају преводе линкове добар за СЕО консензус?
    Су индексирани сам странице из старе преводилац (са хл =) - Шта да радим?
    Су индексирани сам странице из старих веза типа (са лангуаге =) i želite preći na linkovi SEO - šta da radim?
    Како се вратите подразумевани језик након што кликнете застава?
    Имам упозорења у безбедном режиму - шта да радим?
    Могу ли да додам преведене странице мапа?
    Како превести странице изван Директоријум форума?
    Добијем е-маил поруку о МиСКЛ серверу умро питање. Шта није у реду?
    Имам лангтитле у мом УРЛ и то није преведен, то је питање?
    УРЛ адреса садржи наглашени. Да ли је индексиран од стране Гоогле-у?
    Како до превода граница спорије, а плаћају мање за преводе комерцијалним АПИ
    Унтранслатед текст
    Делимична Превод
    Шта да се ради да се УРЛ адреса је преведено под заставама?
    Zastave nisu izloženi na mobilne stil
    Последњи изменио Marcin Kalak; 01-06-15 U 10:02.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Оно што је потребно за ову мод да ради?

    - Морате да га инсталирате и конфигурисати га на одговарајући начин (Молимо да пажљиво прочитате параметара описа)
    - Морате имати инсталиран цурл у ПХП-у. Већина сервера већ имају. Само инсталирате овај мод, а ако не ради онда питајте свог сервера ствари да бисте инсталирали цурл. У међувремену, можете да онемогућите мод или уклоне заставе, тако да корисници неће бити погођени. Ако добијете празну страницу за превод странице (то неће утицати на нормално страна) то значи да немате инсталиран цурл - само да га инсталирате
    - Морате имати инсталиран ИЦОНВ у ПХП-у. Већина сервера већ имају. Ако неће доћи до грешке или празну страницу за преводе.

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default После превод добијем празну страницу - шта није у реду?

    Само прочитао одговор на претходно питање

    Такође, ово можете проверити СМФ документацију о празне странице: хттп://ввв.вбуллетин.цом/доцс/хтмл/бланк_пагес
    Још увек - прво само проверите да ли имате све што је потребно за вБЕТ.
    Последњи изменио vBET; 09-09-10 U 09:01.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Након превођења сав текст нестати - шта није у реду?

    У том случају имате 3 могућности:
    1. Нисте необрађена упутства за инсталацију. Морате да конфигуришете опције форума језика. Само конфигурисати мод
    2. Сте подесили погрешан Гоогле преводилац АПИ кључ - Подесите га на одговарајуће вредности или га уклоните (не саветује - само га подесити на одговарајући начин)
    3. Из неког разлога вам је био блокиран од стране Гоогле


    Последњи потребна одређена појашњења - како можете да кажете да сте је блокиран. Овде је једноставан упутство како да то урадите:
    хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1728
    Последњи изменио vBET; 14-03-10 U 01:48.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Имам СЕО превод линкова на, ја користим вБуллетин и главни страна није превођењем - шта није у реду?

    Проверите да ли ваша Хтаццесс. Правила су ОК - нарочито за форуме са поддиректоријума у УРЛ.
    Последњи изменио vBET; 19-02-10 U 05:49.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Шта да се ради, да имају преводе линкове добар за СЕО консензус?

    Морате да подесите одговарајућу опцију у админ ЦП и промени / региструј хтаццесс фајл. (НАПОМЕНА: možete koristiti prevod SEO linkovi čak i bez vBSEO!)

    за вБуллетин корисници виде овде

    за кориснике без вБуллетин
    -. Ако немате хтаццесс фајл затим користите једну од не-не-уплоад директоријум у Министарству одбране пакет - само га поставите на ваш форум директоријум
    - Ако имате. Хтаццесс фајл, а затим додајте један Ova dva pravila (ako koristite vB 'Mod kako dobar URLs prijateljski' onda tih pravila samo pre vB pravila):



    - СХОРТ ПРАВИЛА
    Бржа и ефикаснија, али се може користити само ако сте НЕ преко линка са 2-знаци део, тј: иоурфорум.цом / КСИ /

    Code:
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]


    - ЛОНГ ПРАВИЛА
    Могу од користи увек

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]
    Последњи изменио r.dziadusz; 08-11-11 U 20:52.

  7. #7
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Су индексирани сам странице из старе преводилац (са хл =) - шта да радим?

    Само поставите препише правило у Хтаццесс. - Гоогле ће знати да страница има ново место и да ће га реиндек без губитка
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=)(zh-TW|zh-CN|..)$
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1\?language=%2 [L,R=301]
    Последњи изменио vBET; 09-10-09 U 18:30.

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Имам странице из старе индексираних тип везе (са језиком =) и желе пребацити на СЕО везе-шта да радим?

    Prvo linkovi SEO na raspolaganju. Nakon toga dodajte ovo pravilo da Хтаццесс. (pre nego što vBET pravila):
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]
    Имајте на уму да ће ово правило такође регулатор редирекција за линкове са старе преводилац (са хл =)

    Ова правила може, Не раде. У овој ситуацији молимо Вас да нас обавестите, ми ћемо вам помоћи. Ми ћемо прерадити Хтаццесс. правила и прилагодити га вашем случају, за слободно.
    Пример како да измените Хтаццесс. Филе:модификације у хтаццесс фајл., Али не морате то да урадите сами ћемо бити драго да ове промене уместо вас!
    Последњи изменио r.dziadusz; 14-10-11 U 09:47.

  9. #9
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Како се вратите подразумевани језик након што кликнете застава?

    Ако сте подесили праћење опцију, а затим да се врати у ваш подразумевани језик само да кликнете заставица за подразумевани језик

  10. #10
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Имам упозорења у безбедном режиму - шта да радим?

    Само искључите мод за уштеду - то је застарео у ПХП-у и нису подржани у будуће верзије. Погледајте овде за више детаља:
    ПХП: Безбедност и безбедном режиму - Упутство

Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •