Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 3 од 4 FirstПрви 1234 ПоследњиLast
Резултати 21 на 30 од 40

Тема: Главна питања превођења

  1. #21
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Хвала за одговор Мајкл, али ако даље прочитате ову тему видели бисте да сам имао више проблема са вБЕТ 3.4.1 а затим прешли на Бета, чак и са бета + Гоогле-В2 АПИ, Гоогле-В1 АПИ и Мицрософт ИД они и даље нису показали превод, ја сам ручно преведен сада неки, али ни очекивао тих превода који су били изгубљени да се поново појави када плаћају за резултате, ја сам смањио моју подршку за све језике на око половине, само 7 језика су позвао је до сада у складу са Гоогле АПИ-ја В2 статистика и за само 40 минута ја бих користи 100.000 карактера!

  2. #22
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Као додатна информација сам поставио Гоогле АПИ-ја В2 као откривање, покушао сам Мицрософт као откривање и Гоогле АПИ-В1 али ни преведен назад нит наслова.

  3. #23
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Имам још питања, вбентерприсетранслатот.пхп користи све своје ЦПУ време, проверите у наставку:
    Пид ************ Власник Приоритет процесора% Меморија% команде
    12493 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 104 - 0,5 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    12496 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 72.0 - 0.5 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    12495 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 67.0 - 0.5 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    12492 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 42.0 - 0.6 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    12490 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 23.5 - 0.6 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    12484 (траце) (Килл) тхецодец 0 - 11,7 - 0,6 / уср / бин / пхп / хоме / тхецодец / публиц_хтмл / форумз / вбентерприсетранслатор_сео.пхп
    20732 (траце) (Килл) МиСКЛ 0 - 1.8 - 6.2 / уср / сбин / МиСКЛ сервер - базног директорија = / - датадир = / вар / либ / мискл - усер = мискл - пид-филе = / вар / либ / мискл / сервер.тхецодецаге.цом.пид - прескочите-спољни-закључавање -


    Имам 4 ЦПУ и то је убиство мој сајт сада када цант гет преводе!, Имам онемогућио пола превода и даље имају проблем!

    Мозе ли неко да помогне?

    Molimo vas da koristite jedan konac po jednom pitanju. Za novog koriste druge konac. Ubrzo - to nije_vbenterprisetranslator seo.php koji traje čitav vaš resursa - to je čitav vaš forum, jer svaki forum zahtev odlazi izvršio sam povlačenje putem_vbenterprisetranslator seo.php koja postavlja samo nekoliko varijable za vbseo.php i obuhvata stvarno tražili resursa. Koji Vi ceo vaš forum za ovaj fajl od strane vašeg .htaccess datoteke. Tako da nema problema sa ovaj fajl na svim - to je vaš ceo forum potrošnju. Ako više opis u ovoj oblasti je potrebno - molim Vas, otvorite novi konac za to ili pronaći već postojećih. Jedno pitanje po jedan konac

  4. #24
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Прешли сам да бета покушати да решим проблеме, али изгледа да нисам све преводе из Мицрософт?

    Ево Мицорсофт теста:


    Ја сам дупло цхаецкед имам МС ИД тачно!
    Ми ћемо га проверити са највишим приоритетом и Вас обавестим о резултатима - можда Мицрософт променио АПИ ако операција не признаје. Сада је поноћ у нашој земљи, тако да ћемо почети ујутро, али Радек добија информације од мене да проверите АСАП.

  5. #25
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би harleyforum.se View Post
    Имају потпуно исту ствар .. почела пре неколико дана. (Бесплатну верзију 2.4.4)
    Погледајте објашњење овде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...хтмл # пост10379
    То није вБЕТ - то је Гоогле-В1 нова ограничења - Гоогле-В1 се припрема да буде затворен. Ако вам је потребно да о њој расправљају више молимо Вас да отворите сопствени нит у бесплатну верзију секцији.

  6. #26
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Ми ћемо га проверити са највишим приоритетом и Вас обавестим о резултатима - можда Мицрософт променио АПИ ако операција не признаје. Сада је поноћ у нашој земљи, тако да ћемо почети ујутро, али Радек добија информације од мене да проверите АСАП.
    Ок, ће чекати да чују од вас, ја покренули тај фајл више пута, ја ам се можете датотеку везе за Гоогле и МС на свом сајту, а ви им приступили кликните кад год желите

  7. #27
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Хвала за одговор Мајкл, али ако даље прочитате ову тему видели бисте да сам имао више проблема са вБЕТ 3.4.1 а затим прешли на Бета, чак и са бета + Гоогле-В2 АПИ, Гоогле-В1 АПИ и Мицрософт ИД они и даље нису показали превод, ја сам ручно преведен сада неки, али ни очекивао тих превода који су били изгубљени да се поново појави када плаћају за резултате, ја сам смањио моју подршку за све језике на око половине, само 7 језика су позвао је до сада у складу са Гоогле АПИ-ја В2 статистика и за само 40 минута ја бих користи 100.000 карактера!

    Ако не користите Гоогле В1 више саветује да онемогућите чистије кеш. У програму Мицрософт штанд АПИ-ја и Гоогле АПИ в2 је дозвољено да се кеш резултате докле год вам је потребно.
    Такође, молимо Вас сматрају да блокирају онолико страница колико мислите да нису релевантне за превод текста - вБЕТ омогућава да подесите које странице треба занемарити за превод.
    И наравно користи још увек на слободи Мицрософт АПИ-ја. Знам да сада постоји проблем - то је општи савет - ми ћемо радити да се исправи ово.

  8. #28
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Као додатна информација сам поставио Гоогле АПИ-ја В2 као откривање, покушао сам Мицрософт као откривање и Гоогле АПИ-В1 али ни преведен назад нит наслова.
    Имајте на уму да откривање не преводи! То је само детектује језик и преломити поруку у ББКод ако порука на другом језику. Превод се дешава када је то потребно. Дакле, откривање опције неће променити своје понашање страна током генерација - откривање се користи само када нова порука долази.

  9. #29
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Ок, ће чекати да чују од вас, ја покренули тај фајл више пута, ја ам се можете датотеку везе за Гоогле и МС на свом сајту, а ви им приступили кликните кад год желите
    Може бити од помоћи - хвала За нас је то заиста велики и непријатности које је Гоогле поставља границе, али то није до нас.
    И даље проблем са Мицрософт може да буде грешке, или у вези са неке промене у АПИ-ја (поруци каже да операција није у реду). Зато морамо да га провере.

  10. #30
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Хеј требало би да будете у кревету сада , Блокирали сам све странице раније да ми не треба превод. Управо сада сам постављен да користи само АПИ-В2, али имају ограничено сваки дан до 100.000 карактера због трошкова.

    Сам поставио кеша за чишћење на "Диссаблед", питам се да ли је онемогућен јер сте можда пропустили Типо "Дисаинвалида "показује у мом админцп али можда додатак трага за" инвалида "?

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •