Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 3 z 4 FirstPierwszy 1234 OstatniLast
Wyniki 21 do 30 z 40

Wątek: Duże problemy tłumaczenie

  1. #21
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Wrzesień 2010
    Wiadomości
    256

    Default

    Dziękujemy za odpowiedź Michael, ale jeśli czytasz dalej przez ten wątek widoczna będzie że był dalsze problemy z vBET 3.4.1 i następnie uaktualniony do wersji Beta, nawet z wersji beta + V2 — interfejsu Api Google, Google V1 Api i Microsoft identyfikator nadal nie wykazują tłumaczenie, mogę mieć ręcznie Przetłumaczył niektóre teraz, ale oczekuję tych tłumaczenia, które zostały utracone na re pojawiają się przy zapłacie wynikówi zmniejszyły Moje Obsługa wszystkich języków do około połowy, tylko 7 językach została wywołana dotychczas zgodnie z Google API V2 statystyki i w zaledwie 40 minut, użyto już 100 000 znaków!

  2. #22
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Wrzesień 2010
    Wiadomości
    256

    Default

    Jak dodał informacje mam ustawić Google API V2 wykrywania, Próbowałem Microsoft wykrywania i Google API V1 ale nie przetłumaczone tytuły wątków z powrotem.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Simon Lloyd View Post
    Mam również inne zagadnienia, vbenterprisetranslatot.php wykorzystuje cały swój czas procesora, proszę sprawdzić poniżej:
    Pid ************ Priorytet CPU Właściciel% Pamięć poleceń%
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6,2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-external-zamek -


    Mam 4 procesory i zabija mojej strony teraz, że nie może uzyskać tłumaczenia!, Mam wyłączone połowie tłumaczeń i nadal mam problem!

    Czy ktoś może pomóc?

    Proszę używać jeden wątek na jeden problem. Nowe wydania używać inny wątek. Krótko - nie vbenterprisetranslator_seo.php, który trwa całe zasoby - to całe forum, bo każdy wniosek forum idzie trought vbenterprisetranslator_seo.php, który tylko ustawia kilka zmiennych dla vbseo.php i zawiera naprawdę żądany zasób. Możesz ustawić cały ruch na forum do tego pliku przez plik .htaccess. Tak tu jest nie problemu z tym plikiem w ogóle - to spożycie całe forum. Jeśli potrzebne jest więcej opis w tej dziedzinie - proszę otworzyć nowy wątek to lub znaleźć już istniejących. Jedną z kwestii na jeden wątek

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Simon Lloyd View Post
    I został uaktualniony do wersji beta, aby spróbować rozwiązać mój problemy, ale wydaje się, że nie otrzymuję tłumaczenia z Microsoft?

    Oto micorsoft wynik testu:


    Mam podwójne chaecked mam ID MS nieprawidłowe!
    Sprawdzimy to najwyższy priorytet i poinformować o wynikach - może Microsoft zmienił API jeżeli operacja nie została rozpoznana. Teraz północy w naszym kraju tak zaczniemy rano, ale Radek dostaje info od mnie, by sprawdzić to jak najszybciej.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał harleyforum.se View Post
    Czy dokładnie to samo .. rozpoczęte kilka dni temu. (Darmowa wersja 2.4.4)
    Proszę zobaczyć wyjaśnienie tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Nie jest vBET - jest Google v1 nowych ograniczeń - Google v1 przygotowuje się do zamknięcia. Jeśli zachodzi potrzeba omówić go więcej Proszę otworzyć własny wątek w sekcji darmowa wersja.

  6. #26
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Wrzesień 2010
    Wiadomości
    256

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Sprawdzimy to najwyższy priorytet i poinformować o wynikach - może Microsoft zmienił API jeżeli operacja nie została rozpoznana. Teraz północy w naszym kraju tak zaczniemy rano, ale Radek dostaje info od mnie, by sprawdzić to jak najszybciej.
    Ok, będzie czekać, aby usłyszeć od ciebie, mam uruchomić ten plik wiele razy, i będzie pm Ci linki plików zarówno dla google i MS na mojej stronie i można kliknąć je w dowolnej chwili

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Simon Lloyd View Post
    Dziękujemy za odpowiedź Michael, ale jeśli czytasz dalej przez ten wątek widoczna będzie że był dalsze problemy z vBET 3.4.1 i następnie uaktualniony do wersji Beta, nawet z wersji beta + V2 — interfejsu Api Google, Google V1 Api i Microsoft identyfikator nadal nie wykazują tłumaczenie, mogę mieć ręcznie Przetłumaczył niektóre teraz, ale oczekuję tych tłumaczenia, które zostały utracone na re pojawiają się przy zapłacie wynikówi zmniejszyły Moje Obsługa wszystkich języków do około połowy, tylko 7 językach została wywołana dotychczas zgodnie z Google API V2 statystyki i w zaledwie 40 minut, użyto już 100 000 znaków!
    Tak, jestem na tym teraz i po prostu zobaczyłem, że potwierdziła się aktualizacja vBET 3.5.0-dzięki za przypomnienie
    Jeśli nie używasz Google v1 już zaleca się wyłączenie czyszczenia pamięci podręcznej. W stoisku firmy Microsoft API i Google API v2 dopuszcza się wyniki cache tak długo, jak trzeba.
    Również rozważ do blokowania tylu stron jak myślisz, nie są odpowiednie dla tłumaczenia - vBET pozwala ustawić, które strony powinno być zignorowane do tłumaczenia.
    I oczywiście używać jeszcze wolne Microsoft API. Wiem, że jest problem teraz - to ogólne wskazówki - będziemy pracować aby to poprawić.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Simon Lloyd View Post
    Jak dodał informacje mam ustawić Google API V2 wykrywania, Próbowałem Microsoft wykrywania i Google API V1 ale nie przetłumaczone tytuły wątków z powrotem.
    Należy pamiętać, że wykrycie nie tłumaczy! To tylko wykrywa wiadomość języka i zawinąć w BBCode, jeśli wiadomość jest w innym języku. Tłumaczenie się dzieje, gdy jest to potrzebne. Więc opcje wykrywania nie zmieni swojego zachowania podczas generowania strony - detekcja jest używany tylko wtedy, gdy nowa wiadomość nadchodzi.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Simon Lloyd View Post
    Ok, będzie czekać, aby usłyszeć od ciebie, mam uruchomić ten plik wiele razy, i będzie pm Ci linki plików zarówno dla google i MS na mojej stronie i można kliknąć je w dowolnej chwili
    Mogą być pomocne - dzięki Dla nas jest to naprawdę także duże niedogodności, które Google stawia granice, ale nie do nas.
    Nadal problem z Microsoft może być błąd lub odnoszące się do niektórych zmian w API (komunikat mówi, że operacja jest źle). Tak więc musimy to sprawdzić.

  10. #30
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Wrzesień 2010
    Wiadomości
    256

    Default

    Hey powinien być w łóżku teraz , Mam zablokowane wszystkie strony wcześniej, że nie potrzeba tłumaczenia. Teraz jestem ustawiony do używania tylko API V2, ale mają ograniczone każdego dnia do 100.000 znaków ze względu na koszty.

    Mam zestaw do czyszczenia pamięci podręcznej do "Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych", zastanawiam się czy jest on wyłączony jak pominięcia literówka "Disspełnosprawnych "pokazuje w moim admincp ale być może wtyczki wygląda na" Disabled "?

Strona 3 z 4 FirstPierwszy 1234 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •