Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 16 од 16

Тема: 404 у вер 3.4.1

  1. #11
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Лични поруку Пошаљи

  2. #12
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ћу само прочитати целу ствар и дати вам подршку у неколико минута.

  3. #13

    Default

    његов решити

  4. #14
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Извини али нисам у стању да одреди шта је проблем. Ево неколико ствари које је започео и ову тему је у хаосу већ ... Отворите нову тему за свако и даље постоје питања и копију поруке одавде (само копирање, паста). Жао проблема - Раде није знао наше политике управљања - једно питање за једну нит, тако да је наша кривица, али ипак морамо да их обришете у супротном ће бити најгоре. Сада имам утисак као сваки пост је нешто друго (404, вБадванцед, грчка слова у УРЛ, вБСЕО грешку), а ја не могу одредити статус било које питање. Стварно - Не знам какву помоћ ти сада треба ...

    Ову тему у наслову има 404 грешке и како ја разумем да је реши. Ако и даље имате проблем 404 напишите овде ако га не реси - молим вас потврдите. За остала питања - отворите друге теме (1 Тема по броју). Имам нови хардвер сада (имао сам преносиви рачунар судар, тако Раде је био сам на форуму последњих дана), тако да ћу моћи да вам помогне да брзо овог пута. Само немојте оно што сам тражио - отварање нових тема за свако питање, тако да ћемо моћи да га управљају и врати уколико је потребно (као сада) да целу историју проблем.

  5. #15

    Default

    рекао сам своје решен. другу подршку сам му дао приступ на тест форуму и решио га. р.дзиадусз треба да обележен је решен.

  6. #16
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Велика - хвала за потврду Ја сам га обележавање сада. У случају других / будућим питањима - отворите нову тему за сваки

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •