СДА

Виев Фулл Версион: Решити вБуллетин питање



Taurus
27-08-10, 17:58
Па то је само велики. Јер вБуллетин не подржава ВБЕТ они неће ми дати подршку. Сада сам седи са питањем о Пермалинкс само показује на прва 2 места. Искрено се надам да момци могу да ми помогне са овим.

kamilkurczak
29-08-10, 15:59
Ок, Бик ћу покушати да ти помогнем са овим питањем.
могу да користим исти логин и лозинку за Ваш админцп као пре?

kamilkurczak
30-08-10, 08:58
здраво,
Можете ли објаснити боље ово питање? јер ако идем на овај сајт:
[Вести] Мозила почети аутоматско ажурирање за Фирефок 4 - ЦреативКс (хттп://цреативк.нет/форумс/невс/17093-мозилла-старт-ауто-упдатес-фирефок-4-а.хтмл)
и покушајте да кликнете овде: # 9 успети веза са Пермалинк:
[Вести] Мозила почети аутоматско ажурирање за Фирефок 4 - ЦреативКс (хттп://цреативк.нет/форумс/невс/17093-мозилла-старт-ауто-упдатес-фирефок-4-а.хтмл # пост111838)
ако сам преведе страницу на ср:
[Вести] Мозила, аби розпоцзаћ аутоматицзне актуализацје дла програму за Фирефок 4 - ЦреативКс
и да Пермалинк на пример: # 4 - то још увек чине везу са Пермалинк:
[Вести] Мозила, аби розпоцзА ... А ‡ аутоматицзне актуализацје дла програму за Фирефок 4 - ЦреативКс

вБЕТ и Мацхинес су омогућени

Taurus
30-08-10, 12:22
Једини начин да се то ради је за мене да промени стварног броја порука са Пермалинкс. Дакле, то је у основи сада ради.

kamilkurczak
30-08-10, 14:20
ок па сам знак ову тему као решен

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1