СДА

Виев Фулл Версион: Решити грешка у 4.2.3?



bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
Ја сам надоградити моју вбет на најновију верзију 4.2.3 на 4.0.6 са ВБ вБСЕО 3.5.1пл1, питање је са подножје оглас где њене показује своје заглавље су инстаед огласа и неке чудне речи као што су: -


//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

Ова грешка се јавља само на преведена страна, па сам привремено онемогућен подножје оглас, молим те помози: (

vBET
14-08-10, 22:55
Можете ли молим вас дајте висе излаза ..

Било би најлакше ако само АМ ми Приступ детаље администратора КП и ФТП + описати како да репродукује проблем (како да укључите подножје оглас), али можда ћу бити у могућности да помогну без приступа када ћу имати више података.

Такође, - шта је одговоран за додавање подножје кода огласа? Јер ако се други додатак, онда овде имамо неке интеграције питање не грешке.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
Ок дозволите ми дати више појашњења

Ја користим ВБ 4.0.6 најновију верзију, у вб4 постоји уграђен оглас менаџер који је тужи за постављање огласа на мој сајт, питање је који се појаве у подножју огласа који је замењен од стране заглавља области и дешава само у преведене странице, ако желите ја Администратор вам може дати детаље

само за инфо ја сам додавање слика мојих подножје области: -

не преведена страница: -

Деси Пик | дељење слика и хостинг-Схаре Иоур Хот Деси Пик-не транслатед.ГИФ (хттп://ввв.десипик.инфо/схов.пхп/2043_нонтранслатед.ГИФ.хтмл)

преведена страна: -

Деси Пик | дељење слика и хостинг-Схаре Иоур Хот Деси Пик-преведен паге.ГИФ (хттп://ввв.десипик.инфо/схов.пхп/2044_транслатедпаге.ГИФ.хтмл)


молим вас Зар то није грешка није појавио у 4.2.2 са истим модс


преведена страна

vBET
16-08-10, 22:53
У реду - хвала за детаље. Ми ћемо проверити шта је измењено у случају подножје у шифрама, а такође покушавају да репродукује проблем. Хвала за слике - може да вас је послао сирове ХТМЛ излаз - барем овај део који није како треба. Такође - Мислим да је за Камила може бити веома корисно ако он само може да приступи серверу, где питање већ постоји - али он ће вас контактирати у вези овог себи:)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
здраво,

Сада ћу покушати да се репродукују и решили овај проблем .. хвала за опис.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
све исправке?

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
Додао сам слику у подножје место за оглас, али ово је још увек само слика, без одређеног кода као што су Адсенце итд
Имам једно питање: да ли да додате у ову подножју било које специфичне код или само слику са линком?
Да ли лепите пример овај оглас кода? Ја ћу га тестирати.

ако не, можете ли да ме АМ или вБЕТ приступ вашем ФТП и админцп, јер сам цант репродукује том питању на нашем тесту форуму. То ће помоћи горе.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
било вест? молим вас, прочитајте мој претходни пост. Хвала.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
послала пм до вбет око 12 сати пре хвала:)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
Да, знам то. Ће бити фиксна.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
Када сам преведе на страници видим овај оглас. можете омогућити да?

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
у тренутку сам ручно уметнут оглас у шаблон, пратите процес ауто-уметке који сам поменуо у ПМ

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
ок, сада могу да га репродукује на тебе форуму. Ће бити фиксна.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
здраво,
ја стварно треба овакав приступ

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
здраво,

Молим вас приметите то: Ако онемогућите вБуллетин са овим додатком ради савршено и превођење дела савршен. Тако вБЕТ ради нормално, али вБуллетин избио овај оглас.
Нашао сам је: Ако онемогућите додатак глобал_цомплете од вБуллетин овај оглас ће бити добро, тако да ова закачаљка је сукоб.

Када користим принт_лог да се пријавите видим да када вБуллетин је омогућило да мој превод функцију да добијем $ излаз са овом сломљен оглас. без овај плугин (глобал_цомплете) је ради добро.
Тако да имамо интеграцију проблем.

Такође сам приметио да користите вБуллетин 351 ПЛ1, али ја користим вБуллетин 351 без ПЛ1 верзију, па морам да ажурира овај вБуллетин на ПЛ1 верзију.

после тога ћу потврдити.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
Ехх, још увек не могу да га репродуковати на мом тесту форуму, тако да сам и даље потребан приступ форуму. Хвала.

Ја онемогућен све огласе од админцп-> адвертинг-> Манагер и даље могу да видим овај оглас на вашем форуму? како ја могу да га искључите? имате овај оглас у шаблона?

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
решен.
Ово је вБуллетин питање, а не вБЕТ. Ово је питање у глобал_цомплете куку вБуллетин.
решење (већ учињено на вашем форуму)
1. Иди на админцп-> Плугинс и производи-> плугин манагер
2. Пронађи глобал_цомплете кука у вБуллетин
3. скуп налога на 1001
4.. сачувати

Ја га тестирају и вБуллетин линкове рад добар и превод ове линкове ради добро превише.
Запамтите:
након ажурирања вБуллетин увек требало подесити ову извршења налога за 1001

Молимо потврдите да је.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1