СДА

Виев Фулл Версион: Решити обрнуту косу црту на форуму логотип.



45Wheelgun
06-11-09, 21:30
Једном сам изабрати на страном језику, форума Иконица линк назад на почетну страну губи то је обрнуту косу црту.

Дакле, ако кликнем на икону (горњем левом углу сваке странице логотипа СМФ по дефаулту), линки је "хттп: / / форумнаме.цом / Ел", а затим "хттп: / / форумнаме.цом / Ел /" (користећи Грчка као пример), који преусмерава на енглески странице. Ако користите енглески, обрнута коса црта је место где и припада.

Надам се да сам био јасан са овим.

Напомена: Морао сам да додате размак на крају "хттп" у да би могао да објави пример.

vBET
06-11-09, 23:51
Разумем цео опис, али не могу га репродуковати на овом форуму. Да ли је овде дешава, такође?

Ако јесте опишите ми како (био сам кликом на вБуллетин логотипа, али се врати на одговарајући начин). Ако не молим АМ ми адресу форума, тако да ћу тачно знати шта се дешава:)

vBET
07-11-09, 00:19
У реду ја то видим сада - да добијем сличне најаве на другим форуму. Ће се исправити у следећем издању.

Не могу га репродуковати на 4 форума ни у бесплатну верзију нити један комерцијални. Молим вас АМ ми адресу ваш форум и укључите свој садржај хтаццесс датотеку..

45Wheelgun
07-11-09, 00:24
Само лого, који сам нашао. Јавите ми ако могу да помогнем.

vBET
07-11-09, 00:36
Да - Не могу га репродуковати на 4 форумима. Можете ли ми АМ приступ детаље на ваш ФТП (нећу морати Администратор папир за овај).

vBET
07-11-09, 01:00
Хвала за приступ:) Исправљено. Ви то већ:) Да ли ће бити укључене у следећем издању.

Empathonota
14-11-09, 11:20
Хеи све само себе интордуцеинг! Надам се да постане леп члан заједнице ускоро довољно!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1