СДА

Виев Фулл Версион: Неке питања за вас



Goanna
16-06-10, 21:29
Хи тхере,

1. Колико је брендирање слободан накнаду за плаћену верзију (цена у аустралијским доларима): збуњени.:
2. Цена у аустралијским доларима за вБет Аутоматски Преводи молим: збуњена.:

3. Можете ли ми дати неку идеју колико дуго је потребно да се ова скрипта инсталирана и ради како треба: цонфусед:

wowglider.de
18-06-10, 02:43
ЛОЛ.
де.финанце.иахоо.цом / ваехрунген / ваехрунгсрецхнер / # = од долара, да = УСД; Амт = 1
Изволи

vBET
18-06-10, 10:08
Хи,

Имајте на уму да су наше цене у УСД и колико ће бити у аустралијским доларима зависи од тренутног курса - који се могу мењати сваки пут. Тако да морате да проверите шта је стварни курс у ПаиПал.

1. Брендирање бесплатно кошта $ 135 (у УСД)
2. вБЕТ лиценца кошта $ 90 (у УСД)

3. Инсталација је лака и брза. Уплоад фајлова, увоз производа фајл и подесите као што је описано у РЕАДМЕ.хтмл Ако га подесите одговарајући начин можете да завршите процедуру инсталације за неколико минута.
Ако конфигуришете погрешно, неке сукобе са другим додацима, или интегрисати вБЕТ са другим плугин не на одговарајући начин, онда ће потрајати онолико дуго колико ће вас све на одговарајући начин. Имајте на уму да у случају проблема које сте наш бесплатни онлине подршку и ако осећате да је боље за нас да уради целу инсталацију, онда можете једноставно купити услугу инсталације ($ 30).

Goanna
21-06-10, 15:36
Поздрав,

Имате проблема са подношењем налога.
Формулар се не ради.

У стању да убаците информација.

Гоанна

Goanna
21-06-10, 15:48
Упс, сорри,

Нисам означите слажу дугме. Хе хе
Био свестан да сам морао да означите дугме споразум пре него што сам попуните формулар.

vBET
22-06-10, 22:16
Тако да ја разумем све ради фино:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1