СДА

Виев Фулл Версион: Одбијен Још један поглед



CThiessen
06-11-09, 14:26
Здраво, Сада сам први пост канцеларији или на неком другом језику је почела. Нису сви чланови су прочитали најаве и разумео симболе. Волео бих преведених текстова у различитим репрезентације. 1. Оригинални Други Превод - са заставама могу бити постављени у контроле са могућношћу да ли на оригиналу или само желите да се увек виде када притиснете икону. Хвала Кристијан

vBET
06-11-09, 14:39
Велика вест је да је у потпуности конфигурабилан вБЕТ:) Дакле, све оно што треба да урадите је пронаћи у администратора КП шаблон по имену вбентерприсетранслатор_инпост_транслате и да све промене које је потребно:) Он игра као пример сам по себи, тако да би требало бити лако:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
Волим ову идеју. Понекад не знам ни на ком језику заставу припада.

Још једна напомена, можемо да имамо вбет шаблона груписани заједно? хвала!

vBET
08-11-09, 01:43
Волим ову идеју. Понекад не знам ни на ком језику заставу припада.

Још једна напомена, можемо да имамо вбет шаблона груписани заједно? хвала!

Под слику ">" имате опис из којих се који. Препоручује се да се не стави у сировом тексту - у том случају Гоогле ће користити овај текст у индексирање и она ће бити видљива у РСС - а то није поента. Поента је да прочита поруку на вашем језику. Да ли је заиста битно ја која порука је написана? Ви знате да у неким другим шешир твоје. И можете га проверити ако не признају заставу ако осећате да је важно за вас.

Као што је описано - можете да промените шаблон шта год желите, али будите свесни да неке односно РСС канале показује само 2 прва реченица текста. Да ли је стварно добро да постоји покаже неки текст из шаблона, или је боље да покаже текст са поруци? ...

Шта мислите груписањем шаблона?

dai-kun
08-11-09, 03:07
Шта мислите груписањем шаблона?
Направи плугин:

$ Само ['вбентерприсетранслатор'] = $ вбпхрасе ['вбентерприсетранслатор_мену'];

Груписање до предложака у Едит шаблона, тако да нема превише наведене све док вам је потребно да их измени, што онда их прошири.

vBET
08-11-09, 03:52
Нема проблема - да ли ће бити укључене у следећу верзију:)

vBET
17-11-09, 13:26
Изгледа да не може бити мали проблем;) СМФ омогућава да групе шаблона само за стилове. Дакле, да стави на располагање групи шаблоне је потребно да бисте га преместили у одвојене стил фајл. На крају за вас то значи више корака да уради током инсталације и ажурирања производа (стилови су се посебно инсталирати).

У овом тренутку мислимо да је за остварење ажурирања тако лако као што је могуће да је још важније, јер је ова групација ствар је само козметичке измене које нема утицај на форуму кориснике.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
Није могао да нађе одговарајућу секцију па сам овде написао, како се постаје модератор за ваш форум, који треба за ово?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1