СДА

Виев Фулл Версион: вбет_ заставу, кад бирам другог језика



trevis
12-05-10, 16:20
Поздрав! Инсталирао сам на мом вбМедиаВики вБуллетин и интеграција није савршен. Међутим, ја сам са следећим проблемом: 1) Гости који су погледали сајт у енглеском - ок 2) посетилац кликне на линк "вики" - ОК 3) Коментари одлучи да промените језик на португалски (пример) - ок 4) Гост.... одлучи да промените језик на шпански (пример) - Буг (вбет_флаг-) Или:.. 1) гостију који су погледали сајт у енглеском - ок 2) посетилац кликне на линк "вики" - ОК 3) Коментари одлучи да промените језик за. . Португалски (пример) - ОК 4) Коментари измирује назад на енглески - Грешка (вбет_флаг-) Или:.. 1) Гости који су погледали сајт у Португуесе - ок) 2 посетилац кликне на линк "вики" - ОК 3. ) Гост одлучује да промени језик на енглески (пример) - Буг (вбет_флаг-): (

vBET
12-05-10, 18:01
То се обично дешава када мод не подржава глобал_цомплете кука. И ја могу кладити да кад је први вики превод страница није стварно преведена - зар не? Ако не онда је као што сам написао - глобал_цомплете нису подржани. Овде ћете наћи тачан упутства како да се интегришу са таквим модс:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1