СДА

Виев Фулл Версион: вБуллетин 3.5 Голд и вБЕТ



Jesh
03-05-10, 16:24
Михал,

Свака идеја да ли је било већих промена са вБуллетин 3.5 РЦ3 вс злата и компатибилности са вБуллетин сумњам, али им је потребно да се уверите да не наилазе на проблеме приликом надоградње.

Видим да још увек користите 3.3.2 вБуллетин, ће вам бити надоградњу то?

vBET
03-05-10, 16:42
Хелло. Да, ми и даље раде вБуллетин 3.3.2 да будемо сигурни о нашем форуму стабилност. Ми ћемо ускоро тестирати нови вБуллетин верзија. Ја само наставите то као задатак (и неких других) за наше новог радника да буду сигурни да ће он бити у стању да пружи подршку нашим клијентима на највишем нивоу.
Ми смо и даље у току процес запошљавања тако да вас молимо да се стрпљење.

Можда неки од наших корисника већ је провера у реалном, или тест форум и желите да поделите са резултатима? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Хелло. Да, ми и даље раде вБуллетин 3.3.2 да будемо сигурни о нашем форуму стабилност. Ми ћемо ускоро тестирати нови вБуллетин верзија. Ја само наставите то као задатак (и неких других) за наше новог радника да буду сигурни да ће он бити у стању да пружи подршку нашим клијентима на највишем нивоу.
Ми смо и даље у току процес запошљавања тако да вас молимо да се стрпљење.

Можда неки од наших корисника већ је провера у реалном, или тест форум и желите да поделите са резултатима? :)

Ја сам користећи 3.5 РЦ3 и то ради сјајно. Ја ћу баците на златну верзију ове недеље и обавестити вас.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1