СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблеми са вБуллетин



supermak
29-04-10, 16:12
Здраво, ја сам инсталирали најновији у мом вб4 (при чему последња вБСЕО) и након замене код у вБСЕО датотеке:

- Фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп
- Фунцтионс_вбсео_урл.пхп

Нема страница које се приказују у мом читав веб сајт (чак ни админцп, вБЦмс, форум.пхп) Сваки страна се приказује.

Ја решио ово питање поново уплоад оригиналне вБСЕО фајлове, али сам ипак желите вбет на мом сајту.

Било који помоћ?

хвала унапред,

vBET
29-04-10, 22:12
Прво - користите преводе СЕО линкове и имају правила указују на вбентерприсетранслатор_сео.пхп у хтаццесс.

Нект - Молим вас утврди и реците нам које промене изазива паузе. Само је једна промена у тренутку, отпремите датотеку на сервер и провери када престаје да се одазива.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1