СДА

Виев Фулл Версион: Јуст геттинг стартед В / вБЕТ, Велика до сада



heywho
02-04-10, 23:47
Само сам хтео да кажем да сам почео тестирање неких једноставних садржај превода друге ноћи


Шпански. Добро, неке од структура реченица је искључен, али је тестер био је веома импресиониран
Португалски, опет, за испитивање је био импресиониран
Француски: Опет, испитивач је био импресиониран
Кинески: тестер је дао 80% - је био импресиониран, није лоше за промену писма
Фарси: Тестер је дао 70% - ипак мислим да је сјајно, с обзиром машина превођења, и раде ГУИ, као и, пребацујући Писмо и смер текста ток са десна на лево. Тестер је уграђен вБЕТ верзија била боља од Гоогле преводилац на Гоогле-у себи


Надам се да тестирање дански, немачки, чешки, јапански и арапски вечерас.

До сада, ја не могу бити срећнији са перформансама производа, а ја сам велике наде да ће само наставити да се побољшава. Веома импресиониран

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1