СДА

Виев Фулл Версион: Прихваћено Наслов попуп текст, било где у преведених страница, још увек нису преведени



basketmen
04-11-12, 12:51
- На пример идите на форуму преведених кућну вБуллетин Емпреса транслатор (ВБЕТ) (Српски) (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/ес/форум.пхп)

- Стави курсор у последњим нити које приказују у форуму куће, у праву
искачући текст још није преведен

сцреенсхот
хттп://фреакимаге.цом/имагес/114Титле_попуп_тект_стилл.јпг (хттп://фреакимаге.цом/виев.пхп?филенаме=114Титле_попуп_тект_стилл.јпг)





- Ако постоји хитна исправка у плугин / фајл, обавестите нас момке

Већ сам покушао привремено поправити, врапинг титулу код у шаблон са овим, ако условно


<иф цондитион="!иссет($_РЕКУЕСТ['лангуаге'])">
</ Ли>

али ја још увек нисам сигуран који шаблон за најновије нити у форуму кући, покушао сам форумхоме_латесттхреадбит и форумхоме_латесттхреадбит_невесттхреадс, али изгледа да још увек није њих

Marcin Kalak
06-11-12, 14:52
Превод наслова атрибута тренутно није подржан. Радили смо на томе, али је било питање са не преведен области и рад био заустављен.

basketmen
06-11-12, 16:05
Превод наслова атрибута тренутно није подржан. Радили смо на томе, али је било питање са не преведен области и рад био заустављен.

ок хвала ти Марцин,

Овај привремени фикс је радове, врапинг титулу атрибут у шаблон са овим, ако условно, ако је ико то потребно


<иф цондитион="!иссет($_РЕКУЕСТ['лангуаге'])">
титле = "пример наслов атрибут у шаблон"
</ Ли>

или можда може да ствара плугин да то уради аутоматски, тако да нема потребе превођења наслова преведених страница атрибута у

Marcin Kalak
07-11-12, 23:00
Хвала на предлогу. Ми ћемо решити овај проблем, а ми ћемо додати ову функционалност.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1