СДА

Виев Фулл Версион: Гоогле-маил



Michael
19-01-10, 23:10
Моје име је Адам Фелдман, и ја сам менаџер производа на Гоогле. Видим да сте се пријавили за кључ за Гоогле АЈАКС АПИ-пре извесног времена и да имате сајт или апликација чинећи коришћење тог тастера у страни сервера (миран) захтева.

Да би се спречити легитимне упити који потичу од једне ИП адресе да буду класификовани као аутоматизоване упита, сада се нуди нови УРЛ параметар који се може користити за идентификацију крајњег корисника који је захтевао упита. Ви ћете подсетити да наше Услове коришћења захтева да сваки АПИ-захтев се на име крајњег корисника акцију, и овај нови параметар, 'усерип ", треба да буде укљуцена у све серверске стране захтева да бисте обезбедили да ваш коришћење за АПИ није грешком идентификован као злоупотребу.

Да ли је то додато у вбет?

Хвала

tavenger5
19-01-10, 23:47
Управо сам добио исту е-маила. Пошто пролази ИП нова функција АПИ-ја, сумњам да је укључен вБЕТ још.

bhanuprasad1981
20-01-10, 06:09
И ја сам добио ову поруку, шта да радим?

vBET
21-01-10, 12:58
Није укључен - нисмо у стању да предвиди будућност и додати оно сто је не постоји у време производње;)

Оно што треба да урадите - само чекамо ново издање, ми ћемо га подржати ту:) нема журбе - то није потребно.

ALEX
25-03-14, 09:38
Stvarno je dobar znak za dobivanje Google mail izdavanja računa.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1