СДА

Виев Фулл Версион: Решити Гоогле АПИ1 дела не још Гоогле АПИ2



wowglider.de
19-10-11, 15:26
Здраво, ја сам заиста веома узнемирени.

wowglider.de
19-10-11, 15:30
Супер! Сада чак и ради овде да преведе није тачно! Оригинал: Здраво, ја сам заиста веома узнемирени. Ја сам купила много новца 2к вБЕТ, ипак је релативно добро, сада са АПИ1 нису више доприноси преведен и АПИ2 може платити само кредитном картицом, имам али не и кредитне картице, као и већина људи у Европи. Како дођавола сада треба да донесе поново ходати?

wowglider.de
19-10-11, 15:39
Овај превод суцкс.

Sam kupila 2 kopije vbet do sada, ovo je mnogo novca za mene. Do nekoliko nedelja bila je u redu, ali sada ne postoji prevod više, čak i sa API1, mislio sam u redu instaliram API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA2 ali mogu samo koristiti sa kreditne kartice, ovde u Evropi niko nije kreditne kartice tako da ja licemjerje korišćenje vbet više, pomoći?

vBET
19-10-11, 16:48
Hi. Mi znamo - sucks da Google nije slobodan. Verujem da nas - to je isto toliko važno za nas ako ne veća (jer smo prodaju vbet) da ima slobodne prevode. I dalje to nije do nas - to je do 3. stranka prevod.
U ovom trenutku još uvijek mogu koristiti Google v1 i Microsoft API vezom ZA lako preuzimanje novih programa. Kabine su još uvek slobodni. Booth ima ograničenja. Prošle puštanje na slobodu vbet je čak i provajdera redu - kada postigne limit u jedan provajder, vbet switch onda da još jedan. Tako da možete koristiti besplatan prevodi.
Гоогле в1 ће бити затворен 1. децембра 2011.
Мицрософт Превод АПИ је слободан само до марта 2012.
Ми ћемо ускоро додати могућност коришћења плаћеног Мицрософт Превод АПИ (нисмо још проверите колико се исплате се врше - слободно проверите).

Молимо одговорити на Ваше питање на Гоогле-у - ми не можемо учинити ништа о платном метода у Гоогле в2. Можда ако они ће добити довољно повратних они ће додати и друге опције плаћања.
Лично имам нешто што делује као кредитна картица, али ја не могу да се кредит на њега. Немам појма како се зове, али изван препознато је као кредитне картице. Ја живим у Европи и знам људе са кредитним картицама, тако да могу да кажем да они нису доступни. Замолите банку ста могућности имате. То је област која је ван наше контроле. Не можемо променити Гоогле методе плаћања. Не могу да вам кажем шта могућности имате у вашој банци.

Дакле, у овом тренутку:
- Још увек може да остане са слободним преводима. Они имају ограничења.
- Можете да усвоји на Гоогле в2 платног методама. Ако не користите Гоогле в1 се саветује да се онемогући чишћење кеша - ви не желите да плаћа изнова и изнова за исте превод.

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

wowglider.de
19-10-11, 17:11
ЈА донт потребна кредитна картица, тако и донт купите један само за једну услугу. Гоогле АПИ1 не ради више, јер недеље! Ја ћу сада покушати Мицрософт.

wowglider.de
19-10-11, 17:26
Ок, Мицрософт је радио око 10 минута, а сада опет не постоји превод. Ако ово није боље до сутра желим повраћај! (Мој први!)

vBET
19-10-11, 19:18
Здраво. Имајте на уму да Мицрософт има сатне и месечна ограничења. Дакле, ако је престао да ради ускоро ће поново радити ако нисте још достигнете свој месечни лимит

Prema vbet licencu koja je sporazum između sad i vi ste odgovorni za pristup prevod usluga - 3. stranke su izvan naše uticaja. To nije bilo pitanje zašto nisu - ne želite da plati, te ograničiti, tvoj pomoik blokira odlazeći zahteva, ili nekog drugog razloga nije razlog za refundaciju. Zato što je to vas, koji je odgovoran za pristup prevod provajdera servisa. Ovde je deo od licenci:

Vbet koristi spoljni usluge prevođenja (prevođenja API-ja). Od verzije 4.4.0 i 3.5.0 vbet je u stanju da koriste mnoge prevod API-ja (zapravo podržava: Google i Microsoft® prevod API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA). Morate biti dozvoljeno da koriste uz prevod API-ja koji vam konfiguraciju da se koristi od strane vbet. Jednostavno Podbielski Michał daje vam ne povraćaj novca u slučaju ako je vaš forum je blokiran/zabranjena ili ograničena na neki drugi način da bilo koji od koristi usluge prevođenja, čak i u slučaju da neki/su podržali prevod usluge će biti zatvorena. Ako želite, možete da proverite na naše vbet 2.x slobodna verzija, ne Google prevod Službe je dostupna za vaš forum pre kupovine vbet 3.x i 4.x, ali vi i dalje neće imati pravo na povračaj ako je vaš forum pristup bilo koje usluge prevođenja će biti ograničen na bilo koji način tokom upotrebe vbet 3.x i 4.x. Jednostavno Podbieski Michał ne odgovara na bilo koji način za bilo koje koriste usluge prevođenja rezultate ili performanse i dostupnosti.
I ovdje je link na punu licencu (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php) koji je pravno sporazum između nas. Ako ćete tražiti povraćaj u slučaju kada ste vi lično su se složili da će se vaša odgovornost i to će biti ne za povraćaj, onda prema ovom ono što je dogovoreno između nas u licencu nećemo povraćaj.

Jednostavno nemaju problem sa vbet - imate problem sa 3 partija prevod. I mi ne odgovornost za to. Baš kao što vam ne bi voleo da ode u zatvor za zločin počinjen u neko drugo ;) Mi jednostavno ne možemo biti odgovorni za 3. stranke i nadamo se da se ovo shvati.
Такође - ваш једна лиценца је већ истекла, 2. користи 4 месеца - како нас можете кривити да Гоогле направи промене ...? Верујте нам - ми би најсрећнији ако Гоогле би још увек на слободи.

Ova tema može da bude i korisno za vas da razumem zašto API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA mogu da rade sa vremena na vreme: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869 (u osnovi vam vaš limit - možete pronaći neki detalji da).

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

ПС.
Izjavio je deo licence će se menjati u minutu - zatvaranje slobodno vbet verzije jer Google API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA prevod v1 će biti zatvorena - tako da nema smisla pominjati slobodne vbet 2.x verzija u licencu ako to će više ne postoji. Detaljne izmene u licence će biti opisani u najavama.

techanalyst
19-10-11, 20:41
Ок, Мицрософт је радио око 10 минута, а сада опет не постоји превод. Ако ово није боље до сутра желим повраћај! (Мој први!)

Добродошли у мој свет: П

vBET
19-10-11, 21:00
Добродошли у мој свет: П

Добродошли у Мицрософт Превод АПИ свету: П

Njihove granice ne do vbet - njihove granice su samo do Microsoft. Google API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA prevod v2 vam omogućava da postavite svoje granice.

techanalyst
19-10-11, 21:35
Добродошли у Мицрософт Превод АПИ свету: П

Njihove granice ne do vbet - njihove granice su samo do Microsoft. Google API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA prevod v2 vam omogućava da postavite svoje granice.

Разумно тачно као што сте донт контролишете трећих лица, али ја бих уклонили "слободне Преводи" из опису производа, или барем реч као "Лимитед Фрее Транслатионс".

vBET
20-10-11, 02:32
Разумно тачно као што сте донт контролишете трећих лица, али ја бих уклонили "слободне Преводи" из опису производа, или барем реч као "Лимитед Фрее Транслатионс".

Još uvek postoje slobodni prevod API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA (čak i 2), ali naravno informacije levo od puta bolje ;)
Молимо тачке где се она тачно писмено (дај нам линкове), тако да ћемо бити у могућности да ажурирате.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1