СДА

Виев Фулл Версион: Промене АПИ провајдери



Mr.X
11-10-11, 14:50
Дакле, Гоогле је почео да наплаћује за преводима, и МС будућност такса структура није познат (колико дуго ће они понудити бесплатну услугу?)

Ако сам купити ваш производ, да ли постоји гаранција да ћу имати услугу превођења у будућности, без потребе да плаћају додатни по-реч тужбу?

То значи да, ако у будућности, МС зауставља њихову бесплатну услугу и / или не можете да пронађете било који слободан АПИ, да ли ћу моћи да добију повраћај новца на вашем софтверу?

Хвала.

-Енди.

vBET
11-10-11, 19:44
Гоогле Транслатион АПИ в1 који је бесплатан је доступна само до 1. децембра 2011.
Превод гоогле АПИ В2 је већ доступан и плаћени.
Мицрософт Превод АПИ ће бити бесплатан до марта 2012. Већ је доступан и као плаћени сервис па такса структура је на располагању.
Боотх слободном преводу АПИ-има границе већ постављене.

Ми не дају, а ми нисмо у стању да дају било какву гаранцију да ћете имати приступ преводилачких услуга. То је на страни корисника да брине о томе (направите одговарајући налог на преводилачким провајдери системима, плати ако уплаћеној услузи се користе, као у реду са њиховим условима коришћења услуге). Ми не можемо урадити за наше кориснике. Такође, не можемо дати гаранције за 3. странака. Ако желите да имате такве гаранције замолите за тих преводилачких услуга.

И одговарање на ваше последње питање - не. Стварно - зашто? Не можете нас платили за превода - да нам плаћају за вБЕТ лиценце које се користе спољне провајдере да вам пружимо преводе из 3. лица. вБЕТ урадити и да ће урадити исту ствар - пита за превод на превод провајдера који сте изабрали (од подржани) и представља њихове резултате. Ако спољни добављачи ће се променити ништа у својој стратегији, вБЕТ ће и даље раде исту ствар. Дакле, зашто чак и желе од нас повраћај ако се и даље дају исту ствар? - Резултати од преводилачких услуга.

Нико од нас не зна будућност - да ли бих, лично не бих пишем ову поруку само идите на неку лутрију ;) Наш ризик у овом послу је да ми зависимо од спољних давалаца превод АПИ. Наш ризик корисника је да они зависе од спољних преводилачких провајдери условима коришћења услуге. Нико ће га променити. Ако ваш хостинг провајдер тражити више за сервер хостинг ћете тражити поврат од времена сте користили сервер? Хајде да будемо реални - ви то желите и користите га и немају идеју шта ће бити у будућности (као увек иу свему) или да останете у кревету цео дан, јер не знате шта ће се десити када устанем. Ми нисмо друштво за осигурање и дефинитивно ми се не среће-рама. Ми не знамо шта ће се догодити - Наш план је да се усвоји :)

Дакле, ја ћу вам дати никаква обећања која не могу држати. Када купите млеко не пита ћете добити пуну накнаду, ако нећеш пити цео млеко (јер сте га поделити, оставите га, разбије флашу или било шта друго). Да ли имате вБСЕО? Да ли сте се питали да ћете добити пуну накнаду уколико Крстарица коначно додали СЕО линкове и моћи ћете да га имају бесплатно уместо плаћања за други мод - шта можете да урадите сада. Зашто си нас чак питају о томе? Пажљиво прочитајте уговор о лиценцирању - то је фер и реалан. Иста ствар коју ћете наћи у било којој другој софтвера - нарочито када то зависи од 3. странака.

Ако имате било каквих додатних питања молимо Вас да само питајте:)

forosmb
17-10-11, 01:29
Прочитао сам у Гоогле страницама које цене за АПИ преводите сервиса је 20 $ / МБ

Треба да процени трошкове које ће овај сервис генерисати у мом сајту.
Да ли је начин да се износ тренутно дневно / месечно преведеног садржаја уз ваш производ већ инсталиран и ради у мрежи?

Хвала

vBET
17-10-11, 12:56
вБЕТ не статистике направио себи - нема смисла од Гоогле Транслатион АПИ В2 успети. Такође у Гоогле Транслатион АПИ в2 у могућности сте да подесите сопствене границе. В2 је плаћен. в1 бесплатно, али ће бити затворен 1. децембра 2011. Мицрософт превод АПИ је бесплатан до марта 2012. У овом тренутку ми подржавамо сва 3 оних АПИ

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations