СДА

Виев Фулл Версион: Прихваћено Побољшање пратећи УРЛ: интерне линкове увек у имплицитне језику



forosmb
18-08-11, 09:54
Ја бих ценим могућност да филтрирате све интерне линкове које су написали корисници на форуму, тако да било ком језику информација у УРЛ може да буде тесан.
То ће унапредити конфигурације УРЛ за праћење, као гледање избор језика не би се мењати, док се крећете кроз интерних линкова у форуму.

Тренутно у мом форуму навигације са УРЛ праћење импредицтибле, као и кликом на било који интерни линк узрока језик конфигурације се мења.
Навигација без њега није функционална у сваком случају, као што сте увек на имплицитне језик форума у свакој страници.

vBET
18-08-11, 12:38
Можете да филтрирате линкове које желите да се не преводе на све. Али то није смисао за цео форум. Не јасно шта мислиш. Да ли мислите везу укључене у пост написао корисник? Дакле, ако сам овде Додај линк у овај пост неће бити активан за превођење праћење - зар не?
Не видим како то побољшава УРЛ за праћење. Управо сада сви Форум Линкови су праћене. Ако је неко на пољски превод да би волео да оде у пољски сајту након што кликну везу укључене у пост, а то је како то функционише у овом тренутку. Зашто почиње пољски превод и дешава енглеском језику се након клика везе био овде никакво побољшање? То би на снагу кориснику да кликнете пољски заставу поново и поново после сваке странице промене ...

Молимо да објасните шта подразумевате под непредвидиве УРЛ адресе навигација? Требало би да буде предвидљив - ако мислите да сте све погрешно функционалност отворите нови извештај грешке за ово питање. Што ћете кликнути на везу треба да иде на страну на истом језику као што је гледао сада. Можете снагу Редирекција кориснику језик вБЕТ опције ако желите, али подразумевано вБЕТ неће учинити било преусмеравање језик - само ће наставити да у ствари гледа језика током прескакања страница.

Укратко: Не разумем јасно захтев и своју сврху. Опишите више.

forosmb
18-08-11, 13:10
Моја корисник нема језика који је одабран у профилу
Подразумевани језик је шпански форуму
Мој форум УРЛ за праћење активиран

Ако кликнем интерна веза послали неки Каталонски језик корисника:
хттп://ввв.секомерцадобцн.цом/фоллар-цатала-т166.хтмл?лангуаге=ца # пост1035
(Хттп://ввв.секомерцадобцн.цом/пруебас-т22469-и12.хтмл # пост419302)

Моја корисник мења режим приказа на каталонски. Мислим, не могу да држим режим прегледа шпанског подразумевани језик.

Мислим филтрирање корисника објавио интерне линкове на хттп://ввв.секомерцадобцн.цом/фоллар-цатала-т166.хтмл # пост1035 би избегли овај проблем.

forosmb
18-08-11, 13:19
Не могу да ундестанд ово (админЦП):


Преусмери корисника језика
Ако је ова опција подешена тада корисник ће бити преусмерени на страницу преведена према његовим подешавањима претраживача језику. Преусмеравање ће се десити само на почетку нове седнице (клијент мора да колачићи буду омогућен, или ће бити преусмерени сваки пут). Можете да одаберете да силом преусмеравање или да питам корисника да ли жели да буде преусмерен.

Корисник може да изабере:
1) заставу Навбар (заставе мени, избор чува у колачићу претпостављам)
2) језик у свом профилу корисника селектор (који је снимљен у бази усер 'табели)

Али сте описали да сте преусмерити на поставке прегледача језик (да ли је ово грешка ¿?).

Бровсер поставка је иста као Навбар мени?

Да ли су ово 3 је једини начин вашег производа изгледа за преференције корисника језика?

vBET
21-08-11, 15:32
Не видим нит - то је дозвољено само за кориснике логер. Као ја разумем везу у пост већ укључује код језика. Имајте на уму да превођење праћење ради само за линкове који нису већ интернационализовано. Дакле, ако веза већ укључује код језика, онда превод праћење неће додати још један (нема смисла).

У овом тренутку ако га не желе, онда морате да уредите порука ручно и уклонити параметар језик / код са УРЛ-а. Тада ће сви јелен везу у својој актуелним условима гледања језику.

Као што сам разумем желите да имате код језика аутоматски уклоњени са ове УРЛ адресе укључена у нови пост. Да ли је то у реду?

О приморава преусмеравање. Имајте једну нит по једном питању. Ће иначе смо изгубили. Ова нит је око УРЛ за праћење. Отворите нову тему за ново питање.

forosmb
21-08-11, 22:34
Као што сам разумем желите да имате код језика аутоматски уклоњени са ове УРЛ адресе укључена у нови пост. Да ли је то у реду?

Да, то је то.
Најмање админЦП опција да се то активно.

vBET
22-08-11, 12:39
У реду - прихваћен. Треба да буде укључена у следећу вБЕТ4.к издање:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1