СДА

Виев Фулл Версион: Решити Превод Подешавања



vbetter
22-05-11, 03:35
Можете ли ми рећи тачну подешавања за аутоматско превода у порукама тестирање форума?

Ја не могу да схватим ово. Најближи сам био избор "Поверење Гоогле када резултат је поверења достојан", што у преводу поруку, али није имала пад стрелицу надоле да покаже оригиналну поруку. Ја сам на вБуллетин 3.8.7, исто као и овај форум.

vBET
22-05-11, 15:57
Имате добре подешавање за језик откривање. Имајте на уму да за приказивање имате засебне опције:) У групи Превод можете наћи: Прикажи оригинал текста за госте и Прикажи оригинал текст корисника.

Молим вас, реците то да помогне:)

vbetter
22-05-11, 16:39
Поставио сам како ", додао је ЈаваСцрипт." Које су радиле, хвала вам много.

kamilkurczak
23-05-11, 08:29
хвала за вас потврду - решен;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1