СДА

Виев Фулл Версион: То је још увек на почетку ... Али ...



nectons
10-10-09, 00:03
Ovaj tekst je naravno napisano na grčkom:) u početku da sam video na syggekrimeni sam uradio nadogradnju da Srbija ne posebna osećanja, pravljenje instaliranje na 2chch, svi naši članovi Foruma su bili oduševljeni! Iznenada i niotkuda počeli da se pojavljuju i korisnicima iz drugih zemalja i biti siguran da je to bio krajnji rok za nadogradnju! jedini problem koji postoji (i svakako problem mog foruma jer sam instalirao mnoge nadogradnje i programi/dodatnih komponenti ali možda servera koji hostuje stranice) je u sporoj brzini i oduzimala podataka u dnevniku rezervnu kopiju koja automatski čini Forum. okrenuo sam kurs keširanje i od 1, 2Gbytes, koji je uradio Dnevni rezervne kopije sistema ("aferesa" i "slike iz unutar baze podataka") dnevne veličina rezervne kopije je pala na oko 360 Mbytes. sada imam onemogućene keširanje i ja imamo samo 4 osnovne jezike možete odabrati članovi Foruma. očekujem pa sa anksioznost 2 stvari. Verzija 3. x koji bi poboljšali na temu keširanje i naravno uskoro koje je trebalo promijeniti hosting prostor na stranici. kada će okoklirwthei 3 verzije i kada moja brzina foruma se popne na nivo od ovoga ovde su naravno ovaj potez članove i goste na forumu će duplo i možda trostruko sa ovu nadogradnju. EycharistwNektarios Zogkos

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1