СДА

Виев Фулл Версион: Решити ПхотоПост Без заставе, Сант вБЕТ у Прив



Maciej
07-04-11, 21:58
Wszystko jest w miarę dobrze..

1.Po za SANT VBET w wiadomościach prywatnych..
Po co to jest i jak to wyłączyć... jak ktoś dostaje wiadomość wyświetla mu
****> САНТ САНТ вБЕТ вБЕТ надимак Шта је ово реклама или шта? :) 2 Када је инсталиран на ВБ 4.1.3 ПхотоПост нема заставе у галерији док уносите .. Као и све у реду, али заставе су само оквир .. Дозволите ми да додам да сам деинсталирати и поново инсталирати све ... Решење пут Администрацјо?

kamilkurczak
08-04-11, 08:25
могуће да имате сукоба (са другим модемом, на пример). Знате шта, можете да искључите друге модне, и оставити само вБЕТ на и видети да ли је још увек. оно што видите на вестима су коментари од стране вБЕТ да се не да обележи оно што мора да се преведе (ја разумем да је ово корисничко име). Ако сте начин да уклони коментаре - га искључите и видети да ли ради.

Maciej
11-04-11, 23:53
јоинадвентурес.цом / галерија / индек.пхп

Шта могу да урадим да би порука фотографију да буде компатибилно који вбет .. + Имам проблем у СЕО линкове као што је Галерија (хттп://ввв.јоинадвентурес.цом/пл/галлери/индек.пхп) ако сам мења поставља на СЕО Линкови Галерија неце отворити слика .. Заставе и слајд икону у блокс се не виде ..

Плеасе хелп ме ...

kamilkurczak
12-04-11, 12:28
па молим вас, покушајте да се интегришу своје одбране,
Овде имате сва упутства како то да урадите:

Maciej
12-04-11, 14:59
Ок то сада ради који УРЛ скуп ... Могу да видим слике и све .. ТХКС за све ..

Само још увек имам проблема: нема заставе на Иам подразумевани језик око Заставе само у када Иам у галерији (ПхотоПост) су празне .. Након изаберете други језик нп. Пољски или било другачије од подразумеване су видљиви ... проверити овај линк можете видети .. Галерија (хттп://ввв.јоинадвентурес.цом/галлери/индек.пхп) Све остало је у реду ..

Само грешка историје показујући ми тако нешто:
[12-Маи-2011 05:52:39] ПХП Фатал еррор: Цалл то ундефинед вбет_глобал_схутдовн функција () у / хоме1/јоинадве/публиц_хтмл/инцлудес/фунцтионс.пхп (7313): евал () 'д цоде он лине 2

Да ли знате зашто је то тако?

kamilkurczak
12-04-11, 15:08
право, на неким серверима ову функцију не могу наћи - највероватније због неких конфликата, тако да:
1. Иди на админцп-> Плугинс и производи-> Плугинс и пронађу куку глобал_схутдовн у вБЕТ паковању.
2. У овој функцији коментар
vbet_global_shutdown();
пример:

//vbet_global_shutdown();

3. чување и тестирати га!

Maciej
12-04-11, 15:35
ок само заставе и остатак ће бити у реду ако имате било каквих предлога ..

kamilkurczak
12-04-11, 15:54
Молимо Вас да залепите овде УРЛ на ову страну, без заставе

Maciej
12-04-11, 16:08
Галерија (хттп://ввв.јоинадвентурес.цом/галлери/индек.пхп)

kamilkurczak
12-04-11, 22:45
Ок ми ћемо га проверити за вас:)

Maciej
14-04-11, 00:43
ок ако сам потез ново откриће ПхотоПост датотеке роот директоријум, односно безпосреднои заставе и све остало ради .. Побле је да датотеке не може бити у корену, због индек.пхп да уједа са ВБуллетин и индекс када куцате уместо домена ууу ЦМС отворена галерија која ме нервира и не могу да промене. Питање шта могу учинити да се застава појавила у галерији поддомен .. Прубоваłем цхмод 777 и мислим да је све у смислу знања стратешких пројекција може бити нооб .. Додао бих да је проблем негде на путу за заставу или акцесие јер ако променим у Галерији на сваки превод заставе се појави и све ради, али ако ја идем са дефаулт-ни језик да они не постоје .. Немам моћ да га ... : Д вероватно морати мађионичар, као што сам дочара те заставе

Maciej
14-04-11, 01:05
ок увезене датотеке поддомен вБЕТ ПхотоПост фајлове и све, али игра не треба мађионичар и тетура ин хтаццес

Maciej
14-04-11, 01:15
Ок тако да није било лако, јер после свега што сам сада прблем са последње 3 посетилац (а) на овој страници:
<- VBET_SNTA -> Мациек *