СДА

Виев Фулл Версион: Решити Бубе Ин Цацхе Цлеанер (путања датотеке / Нелегално Офсет)



contemptx
01-03-11, 16:26
У реду, имам директоријум админцп преименован у: К96ЕХЈИ5куВвтбН4м8фД
(Такође конфигурисане унутар цонфиг.пхп)


Када сам гото: вБет Алати, кеш чисти
Добијам следећу грешку:


Упозорење: рекуире_онце ([пут] / админцп / вбентерприсетранслатор_цацхецлеанер.пхп) [фунцтион.рекуире-једном]: фаилед то опен стреам: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / К96ЕХЈИ5куВвтбН4м8фД/мисц.пхп (2065): евал () ' д цоде он лине 9

Фатал еррор: рекуире_онце () [фунцтион.рекуире]: Фаилед опенинг рекуиред '/ хоме / цардсх / публиц_хтмл / форум / админцп / вбентерприсетранслатор_цацхецлеанер.пхп' (инцлуде_патх ='.:/ уср / либ / пхп: / уср / лоцал / либ / пхп ') ин / хоме/цардсх/публиц_хтмл/форум/К96ЕХЈИ5куВвтбН4м8фД/мисц.пхп (2065): евал ()' д цоде он лине 9


Гледајући грешку, то је због тешко кодиране / админцп / патх



Ако преименујем сам админцп назад на "админцп" (као и враћање у цонфиг.пхп) и вратите се вБет Алати, кеш чисти
Кеш чистију сада емисије исправно.


Међутим, када клиринг база података кеш (нису тестирали гост датотеке).
Иако је задатак изгледа да коректно заврши и заиста Обриаи кеа, као што сам проверио базу података користећи пхпМиАдмин.


Добијам следећу грешку:

Упозорење: Илегална офсет тип у иссет или празан у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ланг.пхп он лине 106
Упозорење: Илегална офсет типа [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ланг.пхп он лине 108
Упозорење: Илегална офсет типа [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ланг.пхп он лине 113



Било каква помоћ решавању ових питања би било много поштовати.

-


УПДАТЕ:
Такође сам се Илегални Офсет грешке на све моје остале вБет Инсталирај, па то мора бити Буг.

Плус сам такође добити прве грешке ако преименујем админцп на мом других вБет Инсталирајте тако да мора бити Буг.

contemptx
01-03-11, 16:35
Упдате:

Нашао сам како да поправи тешко кодиране / путања /
Такође, док радите то сам приметио да Игнорисани Речи / путања / је такође тешко кодирана, па ево како поправити ову грешку:


АдминЦП> Плугин Манагер> Непровидни игноришу речи у постојеће поруке (админ_маинтенанце)

Замените: рекуире_онце (Дир. '/ админцп / вбентерприсетранслатор_игноредвордс.пхп');
Са: рекуире_онце (Дир.'/'.$ вБуллетин-> цонфиг ['Остало'] ['админцпдир'].'/ вбентерприсетранслатор_игноредвордс.пхп');

-

Замените: рекуире_онце (Дир. '/ админцп / вбентерприсетранслатор_цацхецлеанер.пхп');
рекуире_онце (Дир.'/'.$ вБуллетин-> цонфиг ['Остало'] ['админцпдир'].'/ вбентерприсетранслатор_цацхецлеанер.пхп');


Још увек гледа у другу грешку поменуо.

kamilkurczak
02-03-11, 09:11
Овде имате решење:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1